Medya Uzmanı Haberin Sesi
  1. Medya Uzmanı
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Bayramdan Önce Faizsiz Kredi Fırsatı! Garanti Bankası Başvuranlara Hemen Kredisini Veriyor

Bayramdan Önce Faizsiz Kredi Fırsatı! Garanti Bankası Başvuranlara Hemen Kredisini Veriyor

Garanti Bankası bayramdan önce faizsiz kredi fırsatı sunuyor. Kredi almak isteyenlerin sadece başvurması yeterli olacak. İşte detaylar...

Deniz Nagehan S. Deniz Nagehan S. - - 2 dk okuma süresi
143 0
Bayramdan Önce Faizsiz Kredi Fırsatı! Garanti Bankası Başvuranlara Hemen Kredisini Veriyor

Garanti Bankası Bayram Öncesi Faizsiz Kredi Veriyor

Kurban Bayramı’na sayılı günler kala bir açıklamalarını yapmaya başladı. Son haberlere göre Garanti Bankası, bayramdan önce faizsiz kredi imkanı sağlayacağını duyurdu. Kredi almak isteyenler için başvurmanız yeterli olacaktır. İşte detaylar…

Bayram Öncesi Kaçırılmayacak Fırsat!

Garanti Bankası BBVA, kredi çekmek isteyenlere büyük bir fırsat sunuyor. Kurban Bayramı öncesinde kurban kesmek veya borçlarından bir kısmını silmek isteyenler için faizsiz kredi imkanı sağlanacak. Son açıklamaya göre Garanti Bankası’nın 30 Haziran tarihine kadar geçerli olacağı bu kredi olasılığından yararlanılabileceği belirtildi.

Garanti Bankası Müşterilerine Özel Faizsiz Kredi

Garanti Bankası BBVA tarafından yapılan son duyuruya göre, özel 10.000 TL’ye kadar faizsiz kredi imkanı sunulacak. Son dönemde artan ihtiyaçlar karşısında büyük bir rahatlama sağlayacak olan bu kredi için son başvuru tarihi 30 Haziran olarak belirlendi.

Faizsiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vatandaşların kampanyadan yararlanma istemesi halinde, Garanti BBVA cep, Garanti BBVA internet veya BonusFlaş üzerinden bireysel kredi kartı ödemelerinde bulunmaları gerekiyor. Kredi kartı onayı onaylanan ve kartın çalıştırıldığı, belirtilen hükümleri taşıdıkları takdirde hemen 10.000 TL faizsiz kredi alabilecekler.

Kredi kampanyası 1 Haziran’da başlayacak ve 30 Haziran’a kadar devam edecek.

Sonuç

Garanti Bankası’nın bayramdan önceki kullanımları faizsiz kredi fırsatı, kredi çekmek isteyenler için büyük bir avantaj sağlıyor. Başvuruların gerçekleştirebileceği bu fırsattan yararlanmak isteyenler, belirtilen başvuru kanallarını kullanarak kredi bulma iletebilirler. Garanti Bankası’nın faizsiz kredi imkanı, kullanmaya bayram öncesi maddi destek sağlamayı hedefliyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir