Medya Uzmanı Haberin Sesi
  1. Medya Uzmanı
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Binance, Marjin İşlemlerden Çok Sayıda Altcoin Paritesini Delist Etti!

Binance, Marjin İşlemlerden Çok Sayıda Altcoin Paritesini Delist Etti!

Kripto para borsası Binance, marjin işlemlerinden bazı altcoin paritelerini çıkarma kararı aldı. Binance Marjin, kullanıcıları için daha sağlam ve verimli bir alım satım ortamı oluşturmayı hedefleyerek delist işlemlerine devam ediyor. Detaylar haberimizde... Binance Marjin, hem cross marjin hem de isolated marjin ticaretinden çıkarma kararı aldığı çok sayıda işlem çiftini duyurdu. Bu karar, 2023-06-22 09:00 itibarıyla geçerli olacak şekilde MBL/BUSD ve PUNDIX/BUSD çapraz marjin çiftlerinin listeden çıkarılacağı anlamına geliyor.

Deniz Nagehan S. Deniz Nagehan S. - - 2 dk okuma süresi
128 0
Binance, Marjin İşlemlerden Çok Sayıda Altcoin Paritesini Delist Etti!

Delist İşlemleri Devam Ediyor

Binance Marjin, delist işlemlerine hız kesmeden devam ediyor. Ayrıca FARM/BUSD, LSK/BUSD, MBL/BUSD, PLA/BUSD, PUNDIX/BUSD ve SC/BUSD izole marjin çiftleri de listeden çıkarılacak.

İzole Marjin Borçlanmaları Askıya Alınıyor

Listeden çıkarma işlemi öncesinde, 2023-06-16 06:00 (UTC) tarihinden itibaren FARM/BUSD, LSK/BUSD, MBL/BUSD, PLA/BUSD, PUNDIX/BUSD ve SC/BUSD çiftleri için izole marjin borçlanmaları askıya alınacak. Kullanıcılar, bu varlıkları ödünç alamayacaklar.

Pozisyon Kapatma Önlemi

Listeden çıkarma süreci 2023-06-22 09:00’da başladığında, Binance Marjin kullanıcıların pozisyonlarını kapatmaya başlayacak, otomatik ödemeleri gerçekleştirecek ve FARM/BUSD, LSK/BUSD, MBL/BUSD, PLA/BUSD, PUNDIX/BUSD ve SC/BUSD izole marjin çiftleriyle ilişkili bekleyen tüm emirleri iptal edecek.

Pozisyon Değiştirme veya Güncelleme Olanağı Yok

Kullanıcılar, listeden çıkarma işlemi sırasında pozisyonlarını değiştirme veya güncelleme olanağına sahip olmayacaklar. Bu nedenle, marjin alım satımının durdurulmadan önce 2023-06-22 09:00’da pozisyonlarını kapatmaları ve fonlarını Marjin Cüzdanlarından Spot Cüzdanlara aktarmaları önemle tavsiye ediliyor.

Binance, kullanıcıların bu tavsiyeye uymamaları durumunda olası kayıplar için sorumluluk kabul etmeyeceğini belirtti.

Binance Marjin, bu delist işlemleriyle kullanıcılarına daha kolay alım satım teklifleri sunmayı ve güvenilir bir alım satım ortamı sağlamayı amaçlıyor. Sürekli olarak mevcut alım satım çiftlerini değerlendirmek ve ayarlamak, dinamik ve duyarlı bir alım satım platformuna katkıda bulunuyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir