Medya Uzmanı Haberin Sesi
  1. Medya Uzmanı
  2. »
  3. İndirim
  4. »
  5. CarrefourSA, 12 Aya Kadar Taksitle Kurbanlık Kampanyasıyla Kampanyasını Duyurdu!

CarrefourSA, 12 Aya Kadar Taksitle Kurbanlık Kampanyasıyla Kampanyasını Duyurdu!

Yeni Kampanya İle Carrefour Marketleri Kurban Bayramı'nda Müşterilerine Destek Oluyor!

Ufuk ATAMAN Ufuk ATAMAN - - 3 dk okuma süresi
314 0
carrefour 9ML5 cover

Carrefour marketlerinden beklenen Kurban Bayramı kampanyası müjdelendi. 2023 Kurban Bayramı’na yaklaşırken, vatandaşlar kurbanlık fiyatlarını araştırmaktalar. Bu yıl daha da yükselen kurbanlık fiyatlarına Carrefour marketlerinden destek kampanyası geldi.

Carrefour marketleri, Kurban Bayramı için kurbanlık almak isteyen ancak maddi imkânı olmayan vatandaşlara destek olmak amacıyla bir kampanya başlattı. Carrefour marketleri, geniş zincir ağı ve kampanyalı fiyatlarıyla tanınmaktadır. Bu yıl Kurban Bayramı’nda başlattıkları kampanya ile müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyorlar. Carrefour marketleri, kurbanlık satışlarında 12 aya varan taksit imkânı ve ücretsiz eve teslim seçeneği sunuyor. İşte kampanya detayları…

Carrefour Marketleri Kurban Bayramı Kampanyası İle Destek Sağlıyor

Carrefour marketleri, müşterilerine sevindirici bir kampanya sunarak beklenen Kurban Bayramı’nda destek olmaya devam ediyor. Kurbanlık fiyatlarının artmasıyla birlikte, müşteriler mali zorluklar yaşamaktaydı. Carrefour marketleri, müşterilerinin maddi sıkıntı çektiğini fark ederek yeni bir kampanya başlattı.

Yayımlanan kampanyada, büyükbaş veya koç seçenekleriyle sunulan kurbanlıklarda 12 aya kadar taksit imkânı sağlandığı duyuruldu. Ayrıca kesilen kurbanın etleri tamamen ücretsiz bir şekilde evlere teslim edileceği de belirtildi. Bu hizmetin sadece İstanbul, Adana, Adapazarı, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Denizli, Eskişehir, İzmir, İzmit, Samsun, Konya, Mersin, Muğla, Manisa, Tekirdağ ve Yalova şehirlerinde sunulacağı da herkese duyuruldu. Carrefour marketleri, bu kampanya ile kurbanlık koçların her evde kesilebilmesini hedeflediğini belirtti.

Carrefour Marketleri Kurbanlık Fiyatları ve Kampanya Detayları

Carrefour marketleri, bu yıl Kurban Bayramı için müşterilerine güzel bir kampanya sunarak, kurbanlık fiyatları ve detaylarını açıkladı. Kampanyaya göre, Carrefour marketleri kurbanlık koçlarda 10 taksit imkânı sağlamaktadır. Ayrıca 12-15 kg arasında değişen kurbanlık koç paketlerinin fiyatı 5.950 TL olarak belirlendi. Büyükbaş hayvan paketlerinde ise kilolar 20-23 arasında değişmekte olup fiyatları 9.490 TL olarak açıklandı. Carrefour marketleri, büyükbaş kurban etlerinin teslimatını ise 4. gün gerçekleştireceklerini belirtti.

Kurban Bayramı’na sayılı günler kala Carrefour marketlerinin başlattığı kampanya, vatandaşlara maddi açıdan rahatlama sağlayacak gibi görünüyor. Bu kampanya ile Carrefour marketleri, müşterilerinin Kurban Bayramı’nı huzurla geçirmesine destek olmaya devam ediyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir