Medya Uzmanı Haberin Sesi
  1. Medya Uzmanı
  2. »
  3. İndirim
  4. »
  5. CarrefourSA’dan Büyük İndirim: 100 TL ve Üzeri Alışverişte Ürünler 49 TL!

CarrefourSA’dan Büyük İndirim: 100 TL ve Üzeri Alışverişte Ürünler 49 TL!

Deniz Nagehan S. Deniz Nagehan S. - - 2 dk okuma süresi
104 0
CarrefourSAdan Buyuk Indirim 100 TL ve Uzeri Alisveriste Urunler 49 TL

CarrefourSA, Kısa Süreli İndirim Kampanyasını Duyurdu

CarrefourSA, müşterilerine yönelik heyecan verici bir kısa süreli indirim kampanyası başlattı. Artık 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde seçili ürünler sadece 49 TL’ye düşecek!

Alışveriş Yap, Ürünlerde Büyük Tasarruf Sağla!

CarrefourSA, internet sitesi üzerinden duyurduğu yeni kampanyasıyla müşterilerine büyük bir fırsat sunuyor. Bu sınırlı süreli indirimden faydalanmak için acele edin ve CarrefourSA Kart’ınızı kullanın. Kampanya, 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olacak. İşte CarrefourSA’nın sunmuş olduğu bu kampanyanın detayları.

CarrefourSA Kart Sahiplerine Özel İndirimler

CarrefourSA, internet sitesi üzerinden duyurduğu Doğru Duydunuz kampanyası ile müşterilerine sesleniyor. CarrefourSA Kart sahipleri, 100 TL ve üzeri alışveriş yaparak normalde 97,75 TL olan ürünleri sadece 49 TL’ye satın alabilecekler. İşte kampanyanın detayları:

  • Coca-Cola Zero Sugar 6×250 ml Kutu normal fiyatı 97,75 TL iken CarrefourSA Kart sahiplerine özel bu kampanya ile 49 TL’ye düşmektedir.
  • Aynı şekilde Coca-Cola, Fanta Portakal Aromalı Gazoz ve Coca-Cola Light 6×250 ml Kutu ürünleri de yine 49 TL’den satışa sunulacaktır.

Bu indirim kampanyasıyla CarrefourSA müşterileri, seçili içecek ürünlerinde büyük tasarruf sağlayabilirler. Bu avantajlı fırsatı kaçırmamak için CarrefourSA’nın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Siz de bu özel indirimlerden yararlanarak alışveriş yaparken bütçenizi koruyabilirsiniz. CarrefourSA, müşterilerine kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunmaya devam ediyor.

Not: Bu indirim kampanyasının süresi ve stoklarla sınırlı olduğunu unutmayın. Daha fazla bilgi için CarrefourSA’nın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir