Medya Uzmanı Haberin Sesi
  1. Medya Uzmanı
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Bayram Öncesi Müjde: Faizsiz 1 Yıl Ertelemeli 300 Bin TL Kredi

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Bayram Öncesi Müjde: Faizsiz 1 Yıl Ertelemeli 300 Bin TL Kredi

Vatandaşların geçim sıkıntısı yaşadığı bu dönemde, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından sevindirici bir haber geldi. Bayram öncesi yapılan açıklamaya göre, faizsiz olarak 1 yıl ertelemeli 300 bin TL kredi imkanı sunulacak.

Deniz Nagehan S. Deniz Nagehan S. - - 2 dk okuma süresi
139 0
Cumhurbaskani Erdogandan Bayram Oncesi Mujde Faizsiz 1 Yil Ertelemeli 300 Bin TL Kredi

İhtiyaç Sahiplerine Özel 300 Bin TL Kredi

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatıyla, ihtiyaç sahibi vatandaşlara önemli bir destek sağlanacak. Doğal afetler veya ekonomik zorluklar nedeniyle zor günler geçiren vatandaşlara özel kredi imkanı sunulacak. Bankalara verilen talimatla, tüm vatandaşlar bu fırsattan yararlanmaya davet edildi.

12 Ay Geri Ödemesiz Kredi

Yapılan açıklamaya göre, Karadeniz bölgesinde yaşanan sel felaketi nedeniyle KOSGEB tarafından 300 bin TL’ye kadar faizsiz kredi verileceği duyuruldu. Bu kredinin 12 aylık geri ödemesiz dönemi bulunacak, böylece vatandaşlar ödemelerine bir yıl sonra başlayabilecekler.

Başvurular İnternetten Yapılacak

Karadeniz Bölgesi’nde yaşanan sel felaketinden olumsuz etkilenen girişimciler, KOSGEB’in web sitesi üzerinden başvuru yapabilecekler. KOSGEB tarafından sunulan “Acil Destek Kredisi” ile afetin yol açtığı zararların giderilmesi ve sel felaketinden etkilenen esnaf ve firmaların yeniden canlandırılması hedefleniyor.

Bu gelişmeler, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından bayram öncesi müjde olarak duyurulan faizsiz ve 1 yıl ertelemeli 300 bin TL kredi imkanını içermektedir. Bu destek, ihtiyaç sahibi vatandaşların ekonomik zorluklarını hafifletmeyi amaçlamaktadır. KOSGEB tarafından sunulan bu kredi ile sel felaketinden etkilenen girişimcilerin ve esnafın yeniden toparlanması ve işlerini sürdürmesi desteklenmektedir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir