Medya Uzmanı Haberin Sesi
  1. Medya Uzmanı
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Emekli Kurban Bayramı İkramiye Ödeme Tarihi Belli Oldu: Zamlı İkramiye Sürprizi Duyuruldu! Nefesler Tutuldu

Emekli Kurban Bayramı İkramiye Ödeme Tarihi Belli Oldu: Zamlı İkramiye Sürprizi Duyuruldu! Nefesler Tutuldu

Emekli maaşı ve bayram ikramiyelerinin ne zaman ödeneceği merak konusu oldu. 2023 Kurban Bayramı'na kısa bir süre kala, emekliler ikramiyelerine zam yapılıp yapılmayacağını da sorguluyor. Sonunda, beklenen açıklama geldi ve emekliler için ikramiye ödeme tarihleri belli oldu. İşte ayrıntılar...

Deniz Nagehan S. Deniz Nagehan S. - - 1 dk okuma süresi
146 0
Emekli Kurban Bayramı İkramiye Ödeme Tarihi Belli Oldu: Zamlı İkramiye Sürprizi Duyuruldu! Nefesler Tutuldu

Emekli Maaşı Ödeme Günleri ve Bayram İkramiyeleri

2023 emekli maaşı ödeme günleri ve bayram ikramiyelerinin ne zaman hesaplara yatırılacağı emekliler tarafından merak edilmeye başlandı. SGK tarafından verilen tahsis numaraları aracılığıyla kolaylıkla öğrenilebileceği belirtiliyor. Kurban Bayramı öncesinde, bayram ikramiyelerinin ne zaman yatırılacağı da emekliler tarafından sorgulanıyor.

İkramiye Ödeme Tarihi Belli Oldu

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın açıklamasıyla zamlı bayram ikramiyelerinin ödeme tarihleri belli oldu. Kurban Bayramı ikramiyeleri, Haziran ayı içerisinde emekli vatandaşların hesaplarına yatırılacak. İkramiyelerin Kurban Bayramından 1 hafta önce hesaplara geçeceği belirtiliyor.

2 Bin Lira İkramiye

Emekli bayram ikramiyesi zammı, AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş tarafından açıklanmıştı. Yapılan açıklamaya göre, emekliye bayram ikramiyesi 1100 liradan 2 bin liraya yükseltildi. Ramazan Bayramı’nda olduğu gibi Kurban Bayramı’nda da emekli vatandaşlara 2 bin lira ikramiye ödenecek.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir