Medya Uzmanı Haberin Sesi
  1. Medya Uzmanı
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Emeklilere Özel: PTT’den TC Kimlikle 15 Bin TL Destek!

Emeklilere Özel: PTT’den TC Kimlikle 15 Bin TL Destek!

Aktif Bank ve PTT işbirliğiyle hayata geçirilen yeni kredi kampanyasıyla, emekli vatandaşlar için büyük bir fırsat doğuyor. PTT ATM'lerinden çekilebilen 15 bin TL'lik kredi imkanı, emeklilere nakit ihtiyaçlarını karşılama ve bayram öncesi harcamalarını yapma imkanı sunuyor. Aktif Bank'ın başlattığı bu özel kampanya ile ilgili detaylar haberimizde!

Deniz Nagehan S. Deniz Nagehan S. - - 3 dk okuma süresi
108 0
Emeklilere Ozel PTTden TC Kimlikle 15 Bin TL Destek

PTT’den TC Kimlikle 15 Bin TL Destek:

Aktif Bank ve PTT işbirliğiyle hayata geçirilen kredi kampanyası, emekli vatandaşlara özel olarak sunuluyor. Kefilsiz ve şartsız olarak başvurulabilen bu kredi, PTT aracılığıyla veriliyor. Kampanya kapsamında, emekliler TC Kimlikleri ile PTT’ye başvurarak 15 bin TL’ye kadar kredi kullanma imkanı elde ediyorlar. Bu kredi, PTT ATM’leri üzerinden çekilebiliyor ve harcamalar için kullanılabiliyor.

Başvurular N Kolay Mobil Uygulaması İle Yapılıyor

Krediden faydalanmak isteyen emekliler, N Kolay Mobil uygulamasını indirerek başvurularını kolaylıkla gerçekleştirebilirler. Uygulama üzerinden başvurularını tamamlayan emekliler, diğer bankacılık işlemlerini de aynı uygulama aracılığıyla yapabilirler. Böylece, PTT şubesine gitmeye gerek kalmadan kolay ve hızlı bir şekilde krediye ulaşabilirler.

Kredi Özellikleri ve Ödeme Planı

Emeklilere özel sunulan bu kredi seçeneği, acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlara büyük kolaylık sağlıyor. Örnek bir ödeme planına göre, 15 bin TL kredi tutarı için 36 aylık vadede aylık taksit tutarı 791,93 TL olarak belirlenmiştir. Ancak, kredinin faiz oranı, tahsis ücreti ve sigorta primi gibi detaylar müşterinin kredibilitesine bağlı olarak değişebilir.

Vatandaşlar Sevinçle Karşıladı!

Aktif Bank ve PTT işbirliğiyle gerçekleştirilen bu yeni kredi duyurusu, emekli vatandaşlar arasında büyük bir sevinçle karşılandı. Özellikle Kurban Bayramı öncesinde nakit ihtiyacı olan emekliler, bu kampanya sayesinde kolaylıkla kredi kullanma imkanı elde edecekler. Detaylar hakkında henüz daha fazla bilgi verilmemekle birlikte, kredi şartlarının ve kimlerin bu krediden faydalanabileceğinin açıklanması bekleniyor.

Emeklilere yönelik bu özel kredi seçeneği, PTT’nin geniş şube ağı ve Aktif Bank’ın finansal çözümleri ile bir araya getirilerek sunuluyor. Emeklilere kolaylık ve hız sağlayan bu kampanya, büyük ilgi görmesi beklenen bir fırsat olarak dikkat çekiyor. Emekli vatandaşlar, nakit ihtiyaçlarını karşılamak ve bayram öncesi harcamalarını yapmak için PTT’den TC Kimlikleri ile başvuruda bulunabilirler.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir