Medya Uzmanı Haberin Sesi
  1. Medya Uzmanı
  2. »
  3. İlan
  4. »
  5. Emniyet Genel Müdürlüğü İlkokul Mezunu Personel Alımı Yapacak! KPSS Şartı Yok!

Emniyet Genel Müdürlüğü İlkokul Mezunu Personel Alımı Yapacak! KPSS Şartı Yok!

Emniyet Genel Müdürlüğü, eleman eksikliğini gidermek amacıyla yeni personel alımları yapacak. İlanlar, 18 yaş ve üzeri herkesin başvurabileceği şekilde açıklandı. Bu alımlar için KPSS şartı aranmayacak. İşte detaylar...

Deniz Nagehan S. Deniz Nagehan S. - - 1 dk okuma süresi
126 0
Emniyet Genel Müdürlüğü İlkokul Mezunu Personel Alımı Yapacak! KPSS Şartı Yok!

Emniyet Genel Müdürlüğü, personel eksikliğini gidermek amacıyla alımlar gerçekleştireceğini duyurdu. 18 yaşından büyük ve ilkokul mezunu olan herkes başvurabilecek. Bu alımlar için KPSS şartı aranmayacak. Alımların Tekirdağ’da yapılacağı belirtiliyor. İl Emniyet Müdürlüğü Tekirdağ bünyesinde 4 garson alımı gerçekleştirilecek. Başvurular Polis Evi Şube Müdürlüğü’nde servis elemanı olarak değerlendirilecek.

Başvuru Şartları

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • 18 yaşını doldurmuş olmak,
  • Sosyal Güvenlik Kurumu üzerinden yaşlılık ya da emeklilik aylığı almıyor olmak,
  • En az ilkokul mezunu olmak,
  • Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak.

Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak ve sonuçlar kura çekimi ile belirlenecek. Kura çekilişleri 22 Haziran 2023 tarihinde gerçekleştirilecek. Başvuru süreci ve detaylı bilgilere İŞKUR üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu personel alımları, Emniyet Genel Müdürlüğü’nün eleman ihtiyacını karşılamak ve hizmet kalitesini yükseltmek amacıyla yapılmaktadır. İlkokul mezunu adayların da başvurabileceği bu fırsat, iş arayanlara yeni istihdam olanakları sunmaktadır. Emniyet teşkilatının görevlerini yerine getirebilecek nitelikteki adayların başvuruları beklenmektedir. Başvuruda bulunacak olanlara başarılar dileriz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir