Medya Uzmanı Haberin Sesi
  1. Medya Uzmanı
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Evine Elektrik, Su ve Doğalgaz Faturası Gelenlere Müjde! 5 Ay Boyunca 1.500 TL Hediye

Evine Elektrik, Su ve Doğalgaz Faturası Gelenlere Müjde! 5 Ay Boyunca 1.500 TL Hediye

Deniz Nagehan S. Deniz Nagehan S. - - 2 dk okuma süresi
131 0
Evine Elektrik, Su ve Doğalgaz Faturası Gelenlere Müjde! 5 Ay Boyunca 1.500 TL Hediye

Akbank Müşterilerine Özel Kampanya Başladı

Akbank, elektrik, su ve doğalgaz faturaları için müşterilerine özel bir kampanya başlattı. Bu kampanya kapsamında katılan müşterilere toplamda 1.500 TL değerinde hediye verileceği duyuruldu. Kampanya bugün itibariyle başladı ve 5 ay boyunca geçerli olacak.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirsiniz?

Akbank müşterileri, 29 Haziran’a kadar başvurularını yaparak kampanyadan yararlanabilirler. Kampanyaya katılan ve otomatik ödenen faturaları olan müşteriler, aylık 300 TL olmak üzere toplamda 1.500 TL’ye kadar iade alabilecekler. Kampanyaya yeni müşteriler de dahil olabilirler ve başvurularını Akbank Mobil uygulaması üzerinden, SMS ile veya Müşteri İletişim Merkezi aracılığıyla yapabilirler.

Kampanya Detayları

Kampanyaya katılan müşterilerin otomatik ödenen faturaları için aylık 300 TL’ye kadar iade yapılacak. İade işlemi, takip eden ayın ilk gününde gerçekleştirilecek. Eğer fatura tutarı 300 TL’nin altında ise ödenen tutar kadar iade yapılacak, eğer fatura tutarı 300 TL’nin üstünde ise aylık maksimum 300 TL iade alınabilecek.

İptal Edilen Talimatlar ve Yeniden Verilen Talimatlar

Kampanya dönemi içinde iptal edilmiş otomatik ödeme talimatları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecek. Yeniden verilen otomatik ödeme talimatları ise kampanyadan yararlanabilecektir.

İade İşlemleri ve Ödeme Yöntemi

İade işlemleri müşterilerin açık vadesiz TL hesaplarına yapılacak. Eğer müşterinin vadesiz hesabı uygun değilse veya vadesiz hesap sahibi değilse iade işlemi gerçekleştirilemeyecektir. Kredi kartından verilen fatura ödeme talimatının otomatik olarak ödenmesi durumunda iadeler yine vadesiz hesaba yapılacaktır.

Bu kampanya, evine elektrik, su veya doğalgaz faturası gelen müşteriler için büyük bir fırsat sunuyor. Akbank müşterisiyseniz ve otomatik ödenen faturalarınız varsa, hemen başvurunuzu yaparak 1.500 TL’ye kadar hediye kazanma şansını kaçırmayı

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir