Medya Uzmanı Haberin Sesi
  1. Medya Uzmanı
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Evleneceklere 3 Ay Ödemesiz Anında 50 Bin TL Kredi!

Evleneceklere 3 Ay Ödemesiz Anında 50 Bin TL Kredi!

Evlilik hazırlığı yapan çiftler için sevindirici bir haber geldi! Halkbank, evlilik masraflarını karşılamak isteyen çiftlere özel olarak 50 bin TL'ye kadar kredi imkanı sunuyor. Ödemesiz dönem seçeneğiyle çiftlerin bütçesine destek olacak bu kredi hakkındaki detaylar haberimizde...

Deniz Nagehan S. Deniz Nagehan S. - - 2 dk okuma süresi
119 0
Evlenceklere 3 Ay Ödemesiz Anında 50 Bin TL Kredi!

Halkbank Evlilik Kredisi

Halkbank, evlilik hazırlığı yapan çiftlere yönelik özel bir kredi fırsatı sunuyor. Mobilya, düğün organizasyonu, ev tekstili, balayı gibi masrafları karşılamak için 50 bin TL’ye kadar kredi kullanma imkanı sağlanıyor. Halkbank müşterilerine özel cazip faiz oranları ve esnek geri ödeme seçenekleri sunuluyor.

Evlilik Kredisi Özellikleri

Halkbank’ın evlilik kredisi, çiftlere çeşitli geri ödeme seçenekleri sunuyor. Kredinin özellikleri şunlardır:

  • Kredi tutarı: 50.000 TL
  • Kredi vadesi: 36 ay
  • Aylık faiz oranı: %1,89
  • Tahsis ücreti: 275 TL

Geri Ödeme Seçenekleri:

Halkbank evlilik kredisi, çiftlere ödeme kolaylığı sağlamak için farklı geri ödeme seçenekleri sunuyor. Bunlar arasında aylık eşit taksitli, serbest ödemeli ve 3 aya kadar ödemesiz geri ödeme seçenekleri bulunuyor. Bu seçenekler çiftlerin bütçelerine uygun şekilde ödeme yapmalarını sağlıyor.

Başvuru ve Detaylar

Halkbank evlilik kredisinden faydalanmak isteyen çiftlerin, belediyeden alınan nikah tarihli belgeyi ibraz etmeleri gerekmektedir. Kredi başvuruları, Halkbank şubelerinden gerçekleştirilmektedir. Evlilik hazırlığı yapan çiftler, nikah tarihli belgeleriyle birlikte en yakın Halkbank şubesine başvuruda bulunabilirler.

Evlilik masraflarınızı karşılamak ve hayallerinizi gerçekleştirmek için Halkbank evlilik kredisinden faydalanabilirsiniz. Unutmayın, evlilik kredisi başvurusu için nikah tarihli belgenizi hazırlayarak en yakın şubeye başvuruda bulunabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir