Medya Uzmanı Haberin Sesi
  1. Medya Uzmanı
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Finans Uzmanı İslam Memiş’ten Altın, Dolar ve Euro Tahminleri!

Finans Uzmanı İslam Memiş’ten Altın, Dolar ve Euro Tahminleri!

Finans uzmanı İslam Memiş, son açıklamalarıyla altın, dolar ve euro hakkında tahminlerde bulundu. Temmuz ayında döviz kurlarının yükselişe geçeceğini belirten Memiş, borsa konusunda ise olumsuz bir tablo çizdi.

Deniz Nagehan S. Deniz Nagehan S. - - 2 dk okuma süresi
141 0
Finans Uzmanı İslam Memiş'ten Altın, Dolar ve Euro Tahminleri!

İslam Memiş’ten Yeni Açıklamalar

Finans uzmanı İslam Memiş, son açıklamalarıyla dikkatleri üzerine çekti. Yaptığı yeni açıklamalarla gündemde yerini alan Memiş, dolar, euro ve altın hakkında temmuz ayı için tahminlerde bulundu. Ancak borsa konusunda pek olumlu bir tablo çizmedi.

Döviz Tahminleri

İslam Memiş, YouTube kanalı üzerinden yaptığı açıklamalarda temmuz ayında döviz kurlarının yükseleceğini duyurdu. Şu an 23,44 TL olan doların temmuz ayı içerisinde 24-25 bantlarına çıkabileceğini belirtti. Ayrıca, şu anda 25,22 TL olan euronun ise önümüzdeki zamanlarda 28 TL’ye hatta 30 TL’ye kadar yükselebileceğini tahmin etti. Altın için ise 1480 TL’lik fiyatın uzun vadede 1550 TL’ye çıkabileceğini söyledi.

Borsa Açıklamaları

İslam Memiş, döviz hakkındaki son yorumlarının yanı sıra borsa konusunda da olumsuz bir tablo çizdi. Finans uzmanı, Borsa İstanbul 100 endeksinin 5690 seviyesinde olduğunu ve negatif bir beklentiye sahip olduğunu ifade etti. Bu nedenle kendi pozisyonlarını kapattığını ve TL’ye çevirdiğini belirtti. Memiş, yatırım yapacak olanların kendi araştırmalarını yapmaları gerektiğini de vurguladı.

Yatırımcılar Dikkat!

İslam Memiş’in açıklamaları birikmiş parası olan yatırımcılar için dikkate değer olabilir. Ancak her yatırım kararı, kişisel araştırmalar ve dikkatli değerlendirmelerle yapılmalıdır. Yatırımcılar, finansal konularda uzmanlardan ve farklı kaynaklardan bilgi alarak kendi stratejilerini belirlemelidir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir