Medya Uzmanı Haberin Sesi
  1. Medya Uzmanı
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Galaxy S23 FE Heyecanla Bekleniyor: İşte Çıkış Tarihi

Galaxy S23 FE Heyecanla Bekleniyor: İşte Çıkış Tarihi

Samsung'un beklenen telefonu Galaxy S23 FE için heyecanlı bir geri sayım başladı. Sızıntılar ve kaynaklara göre, Galaxy S23 FE'nin çıkış tarihi Sammobile tarafından paylaşıldı ve dördüncü çeyrek yerine üçüncü çeyrekte piyasaya sürüleceği belirtildi. İşte Galaxy S23 FE'nin özellikleri ve beklenen çıkış tarihi hakkında detaylar:

Deniz Nagehan S. Deniz Nagehan S. - - 2 dk okuma süresi
128 0
Galaxy S23 FE Heyecanla Bekleniyor: İşte Çıkış Tarihi

Galaxy S23 FE Çıkış Tarihi İçin Yeni Bilgiler

Samsung’un merakla beklenen telefonu Galaxy S23 FE için geri sayım başladı. Önceki sızıntılar, cihazın yılın dördüncü çeyreğinde çıkacağını göstermişti. Ancak Sammobile tarafından paylaşılan yeni bir rapor, Galaxy S23 FE’nin üçüncü çeyrekte, yani Temmuz-Eylül 2023 arasında piyasaya sürüleceğini gösteriyor. Bu, beklenenden daha erken bir çıkış tarihine işaret ediyor ve telefonun Temmuz ayı tarihli Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtılması bekleniyor.

Özellikler ve Donanım

Galaxy S23 FE’nin bazı özellikleri hakkında da bilgiler mevcut. Sızıntılara göre, bu bütçe dostu telefon Exynos 2200 platformunu kullanacak ve Xclipse 920 grafik birimine sahip olacak. Önceki S21 FE modelinin aksine, yalnızca Exynos 2200 işlemciyle sunulması planlanıyor. Diğer söylentilere göre, Samsung Galaxy S23 FE’nin özellikleri arasında 50MP birincil kamera, 25W hızlı şarj destekli 4.500 mAh pil, 6GB veya 8GB RAM ve 128GB veya 256GB depolama seçenekleri yer alacak.

Samsung Galaxy S23 FE Hakkında Resmi Açıklama Bekleniyor

Samsung henüz resmi bir açıklama yapmamış olsa da, sertifikasyon sitelerindeki bilgiler ve güvenilir kaynaklardaki sızıntılar, Galaxy S23 FE’nin varlığını doğruluyor. Bu nedenle, Samsung hayranları ve teknoloji tutkunları yakında Galaxy S23 FE hakkında daha fazla bilgiye sahip olmayı bekleyebilirler.

Galaxy S23 FE, Samsung’un bütçe dostu telefon serisindeki son ürün olacak ve daha geniş pazarlara dağıtımı 2024’ün ilk çeyreğinde gerçekleşecek. Telefonun çıkış tarihine ilişkin kesin bilgileri Samsung’un resmi açıklamasından öğrenmek ise en doğrusu olacaktır. Heyecanla beklenen Galaxy S23 FE’nin tüketicilere ne sunacağını ve teknoloji tutkunlarının beklentilerini karşılayıp karşılamayacağını görmek için ise biraz daha sabırlı olmamız gerekecek.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir