Medya Uzmanı Haberin Sesi
  1. Anasayfa
  2. Hakkımızda

Hakkımızda

Ufuk ATAMAN Ufuk ATAMAN - - 4 dk okuma süresi
214 0

Medyauzmani.com, MEDIAFORDIGITAL SEO Ajansının CEO’su ve kurucusu olan Ufuk ATAMAN tarafından 2012 tarihinde kurulmuş, 2023 Şubat ayında faaliyete geçirilmiştir.

Medya Uzmanı’nın kuruluş amacı dijital alanda hizmet vermekle beraber değerli okurlarına rehber niteliğinde içerik oluşturmaktadır. İşletmelerin dijital gelişim ve büyümesine katkı sunmak ve aynı zamanda gündelik konular hakkında da içerikleri okurlarıyla paylaşmaktır.

Vizyon & Misyon

Medyauzmani.com okurları ve müşterilerine etkili ve sonuç odaklı Arama Motoru Optimizasyonu, SEO Danışmanlığı, Web Geliştirme, Web Tasarım, Sosyal Medya Danışmanlığı, Google Adwords reklamcılığı, Google Adsense Danışmanlığı, Online İtibar Yönetimi, Masaüstü Yazılımları, İçerik Üreticiliği ve benzeri dijital meslek dallarında hizmetleri sunmak için çalışmaktadır.

Ekibimizin amacı, okurlarımızın ve müşterilerimizin dijital varlıklarını geliştirmek ve hedef kitlesine ulaşmalarını sağlamaktır.

Müşterilerimiz ve okurlarımız için özel ve kişiselleştirilmiş hizmetler sunmak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz. Aynı zamanda Medyauzmani.com gündelik hayata dair samimi içerikler de paylaşmaktadır.

Neden Medya Uzmanı?

Sevgili okurlarımız ve çözüm ortağımız, yazımızı buraya kadar okuduysan gerçekten bizimle ilgilendiğinizi düşünüyoruz. Göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Biraz daha kendimizden bahsetmeye devam edelim. 🙂

Uzman ve Deneyimli Ekip

Medyauzmani.com, uzman ve deneyimli bir ekip olan MEDIAFORDIGITAL SEO Ajansı tarafından yönetilir. MEDIAFORDIGITAL ekip üyelerimiz, Arama Motoru Optimizasyonu başta gelmek üzere Dijital Varlık Yönetimi, Online İtibar ve Dijital Büyüme & Gelişim ve benzeri alanlarda uzun yıllardır tecrübeli ve sürekli olarak kendini geliştirmektedir. Bu nedenle, okurlarımıza ve müşterilerimize en iyi bilgi ve hizmeti sunmaktayız.

Kişiselleştirilmiş Hizmetler

Her hastanın aynı ilacı kullanamayacağı gibi; her müşterinin de ihtiyacı farklıdır. Bizimle iletişime geçen potansiyel çözüm ortaklarımıza hizmet sağlamadan önce detaylı analiz yapılır.

Kişi veya kuruluşun talebine istinaden analiz sonrası en doğru hizmetin sunulması amacıyla kişiselleştirilmiş hizmetler oluşturarak en faydalı hizmeti sağlıyoruz.

Sorumluluk

Medyauzmani.com, MEDIAFORDIGITAL kuruluşudur. Ekibimiz müşterilerine sunduğu hizmetlerin %100 arkasındadır. İletişim ekibimizin için çok değerlidir. Çünkü; öncelikli amacımız müşteri memnuniyetidir.

Sunulan ürün ve hizmetlerin zamanında teslimi çok önemlidir. Hizmet deneyimini üst seviyede tutuyoruz. Hizmetlerimizin daha iyi olması adına da ekibimizi devamlı geliştiriyoruz.

Yenilikçi Yaklaşım

Teknolojik gelişmeleri ve trendleri yakından takip ediyoruz. Aynı zamanda ilgilendiğimiz meslek ve hizmet dallarında müşterilerimize en son teknolojiyi sunmak adına AR-GE çalışmalarımız ve araştırmalarımıza son hız devam ediyoruz.

Ekibimiz, müşterilerimizin dijital varlıklarını en etkili şekilde yönetmek için sürekli olarak yenilikçi çözümler aramaktadır.

Makul Fiyatlar

Ekonomik koşullar göz önünde bulundurulur ve en iyi hizmeti sunmayı hedeflerken, aynı zamanda en makul olabilecek fiyatları sağlıyoruz.

İletişim

Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için tüm gerekli önlemleri alıyoruz ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Eğer siz de etkili ve sonuç odaklı SEO, Reklam, İçerik Üretimi ve Dijital Medya kategorisindeki hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Bizimle bilgi alışverişi, soru, öneri, tavsiye, merak ettikleriniz hakkında da iletişime geçebileceğinizi unutmayın.

Ne demiştik? Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.