Medya Uzmanı Haberin Sesi
  1. Medya Uzmanı
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. İhtiyaç Anında Karşılanıyor: Fibabanka Hızlı Kredi İle 250.000 TL!

İhtiyaç Anında Karşılanıyor: Fibabanka Hızlı Kredi İle 250.000 TL!

Acil nakit ihtiyacı olan ve şubede sıra beklemek istemeyenler için Fibabanka'dan müjdeli bir haber geldi. Artık tek bir tuşla belgesiz ve hızlı bir şekilde 250.000 TL'ye kadar kredi almak mümkün! Peki, hızlı krediden kimler yararlanabilir ve kredi özellikleri neler? İşte tüm detaylar...

Deniz Nagehan S. Deniz Nagehan S. - - 2 dk okuma süresi
114 0
İhtiyaç Anında Karşılanıyor: Fibabanka Hızlı Kredi İle 250.000 TL!

İhtiyacınız Anında Karşılanıyor: Fibabanka’dan Hızlı Kredi İmkanı!

Fibabanka, müşterilerinin acil nakit ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılamak amacıyla yeni bir kredi ürünü sunuyor. İnternet Bankacılığı, Mobil Uygulama veya Telefon Bankacılığı üzerinden yapılan başvurularla anında ihtiyaç kredisi almak mümkün olacak. Belgesiz ve kolay başvuru süreciyle Fibabanka müşterilerine hızlı kredi fırsatı sunuyor.

Kredi başvurusu onaylanan müşteriler, hesaplarına hızlı ve kolay bir şekilde ödeme alabilecekler. Hızlı kredi, 1.500 TL ile 250.000 TL arasındaki tutarlar için geçerli olacak. Kredi vadesi ise 12-36 ay arasında seçilebilecek.

Tek Tuşla 250.000 TL

Fibabanka’nın hızlı kredi ürünü, müşterilerine esnek vade seçenekleri sunuyor. 50.000 TL ve altı tutarlarda kredi için 36 ay vade imkanı sağlanırken, 50.001 TL ile 100.000 TL arası kredi için 24 ay vade, 100.001 TL ve üzeri kredi tutarları için ise 12 ay vade seçeneği sunuluyor.

Bu hızlı kredi kampanyasında müşterilerden belge talep edilmiyor. Başvuru sahiplerinin kimlik bilgileri ve kredi notları baz alınarak hızlı bir şekilde başvuruları değerlendiriliyor ve onaylanması durumunda kredi tutarı hesaba anında yatırılıyor.

Kredi ödemeleri ise Mobil Bankacılık, İnternet Bankacılığı, Telefon Bankacılığı veya tüm Fibabanka şubeleri üzerinden kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca, ödemelerinizi banka hesabınıza para transferi yaparak da gerçekleştirebilirsiniz.

Fibabanka’nın hızlı kredi ürünü, müşterilerine hızlı, kolay ve belgesiz bir şekilde ihtiyaçlarını karşılama imkanı sunuyor. Acil nakit ihtiyacı olanlar için ideal bir çözüm olan bu kredi fırsatından yararlanmak için Fibabanka’nın resmi internet sitesinden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Unutmayın, hızlı kredi başvurusu için belge gerekmiyor ve başvurunuz anında değerlendiriliyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir