Medya Uzmanı Haberin Sesi
 1. Medya Uzmanı
 2. »
 3. Konu Dışı
 4. »
 5. Instagram Gizli Hesap Görme Ücretsiz 2023 (Yeni Yöntemler)

Instagram Gizli Hesap Görme Ücretsiz 2023 (Yeni Yöntemler)

Ufuk ATAMAN Ufuk ATAMAN - - 12 dk okuma süresi
274 0
Instagram Gizli Hesap Görme Ücretsiz Yeni Yöntemler

Ziyaretçilerimizden, gizli Instagram hesaplarını ücretsiz olarak nasıl görüntüleneceği konusunda sık sık sorular alıyoruz. Instagram gizli hesap görme detaylı bilgileri burda! Bu içeriğimiz sayesinde siz değerli ziyaretçilerimiz Ocak 2023 Instagram gizlilik hesabınızı doğru şekilde görüntülemenin yollarını paylaştık. Aynı zamanda Instagram Gizli Hesabı Görüntüle, Instagram Gizli Hesap Geçmişini Görüntüle ve Instagram Gizli Hesabı Görüntüle sitelerinin başlıklarında farklı bilgiler verdik.

Instagram, şüphesiz dünya çapında milyonlarca insan tarafından hikaye ve fotoğraf paylaşmak için kullanılan devasa bir uygulamadır. Kişisel Instagram hesapları milyonlarca kişi tarafından çok rağbet görmektedir.

Başkalarının hesaplarıyla ilgileniyorsanız ve neler paylaştıklarını görmek istiyorsanız Instagram için tasarlanmış gizli hesap görüntüleme uygulamasına yönelebilirsiniz. Gizli Instagram hesaplarını görüntülemenin ücretsiz yolları nelerdir? Burada kişisel instagram hesabınızın tüm detaylarını görebilir, postegros ve gizli gizli hesapları ücretsiz olarak hızlı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Gizli Instagram Hesaplarını Ücretsiz Görüntüle

Eskiden arkadaş olduğunuz ama artık ayrıldığınız bir Instagram arkadaşınız varsa, sizi takip etmeyi bırakma olasılıkları daha yüksektir. Bu, sizinle paylaştığı videoları, hikayeleri veya fotoğrafları artık göremeyeceğiniz anlamına gelir.

Instagram’da sizi takip etmeyi bırakan kişilerin kişisel hesaplarını görüntülemek için aşağıdaki uygulamayı deneyebilirsiniz.

Instagram hesabınız çalındıysa ve Instagram Hesabım Başkasının Eline Geçti Ne Yapmalıyım? diyorsanız bağlantıya göz atmanızı tavsiye ederiz.

Gizli Instagram Profillerini Görüntüle

Instagram gizli profil görüntüleyici uygulaması sayesinde kullandığımız sitelerin havuzunda hangi profilleri gördüğümüzü önceden takip etmemiz gerekiyor. Aksi takdirde profiliniz açılmayabilir ve ücretli servislerin kullanılması daha olasıdır.

Gizli Profil Nedir?

Gizli profil, kişiler Instagram profillerini gizli tuttuklarında çağrılır.

Bu, birisi hesabını gizlerse, fotoğraflarına yalnızca yetkili takipçilerin erişebileceği anlamına gelir.

Instagram Gizli Hesap Görme Sitesi

Birinin gizli veya gizli Instagram hesabını görüntülemenin bir yolunu mu arıyorsunuz? İhtiyacınız olan tek şey, tüm favori Instagram hesaplarınıza erişmek için mükemmel bir araç olan mspy.

Mspy, gizli olanlar da dahil olmak üzere herhangi bir hesaptan gönderileri, beğenileri, takipçileri ve daha fazlasını görüntülemenizi sağlar. Uygulamayı cihazınıza indirin, basit talimatları izleyin ve en sevdiğiniz kullanıcıları hemen takip etmeye başlayın.

İster eski sevgilinizin bir ayrılıktan sonra ne yaptığını, ister en sevdiğiniz etkileyicilerin hesaplarında ne paylaştığını öğrenmek isteyin, mspy tüm sosyal medya aktivitelerinizi izlemenizi kolay ve kullanışlı hale getirir. Instagram. Daha önce takip edilen hesapların fotoğraflarını çekmek için bot kullanan kişisel hesapları nasıl görüntüleyebilirim?

Postegro (Güncel)

Postegro uygulaması, tüm kişisel Instagram hesaplarınızı görebileceğiniz eksiksiz bir Instagram hizmet sitesidir. Instagram kimliğiniz ve şifrenizle Postegro web sitesine giriş yapın ve ilgilendiğiniz tüm gizli hesaplar anında görünür olacaktır.

Postegro uygulamasında kişisel hesabınızı günde sadece 5 kez görüntüleyebilirsiniz. Ücret, kişisel hesabınıza yapılan her 5 başvuru için Postegro’ya ödenir. Alternatif olarak, hesap geçmişinizi görüntülemek için yine de Postegro’ya ödeme yapmanız gerekecektir.

Postegro Nasıl Kullanılır?

Postegro uygulaması, kullanımı kolay üçüncü taraf bir Instagram uygulamasıdır ve yine ücretsizdir.

İsteğe bağlı bir tamamlayıcı uygulama olan Instagram Postegro, kişisel Instagram hesabınızı görüntülemenize yardımcı olur ve kişisel hesabınızın tüm içeriğini ücretsiz olarak gösterir.

Postegro uygulamasını birkaç gün sınırlı olarak kullanabilirsiniz. Tüm hesaplarınıza sınırsız erişim elde etmek ve içeriklerini görüntülemek için Postegro APK uygulamasının ücretli sürümüne geçmeniz gerekiyor. Postegro uygulamasını kullanmak için aşağıdaki adımları izleyin.

 • Postegro giriş yap.
 • Instagram hesap bilgilerinizle giriş yapın.
 • Açılır pencerede gizli Instagram hesabını kontrol edin.

Postegro çok kolay çalışır. Uygulama için kayıt ücreti yoktur, ancak daha gelişmiş gizlilikleri kullanmak için ücretli sürüme geçmeniz gerekecektir.

Postegro Web Girişi

Web sitesi sürekli değiştiği için Postegro web uygulaması ve Postegro APK uygulaması için giriş bağlantılarına erişmekte zorluk çekebilirsiniz.

Yeni bağlantı değişiminize ve mevcut Postegro giriş adresinize erişmek için aşağıda bilgileri paylaştık. Sitemizi düzenli olarak ziyaret ederseniz, güncellenmiş bir Postegro giriş bağlantısını burada bulabilirsiniz.

Uygulama AdıPostegro & LiLi
Link DurumuÇalışıyor 
Son Kontrol10.12.2022
Uygulama LinkiPostegro Web

Postegro Güvenilir mi?

Postegro, Instagram’dan bağımsız olarak çalışan üçüncü taraf bir Instagram uygulamasıdır. Postegro’ya kaydolmak için kullandığınız Instagram hesabı başka biri tarafından ele geçirilmiş olabilir.

Bu yüzden fake hesap açıp bu tür uygulamalara fake hesapla giriş yapmak doğru olur. Kişisel bilgilerinizi kaybetmemek için bu uygulamaları kişisel hesabınızla kullanmayın.

BestWhozi

Instagram pazarında yıllardır yol arkadaşı olan uygulamalardan biri olan BestWhozi, kapalı ve gizli tüm Instagram hesaplarını görüntülemenize yardımcı oluyor. Kişisel bir Instagram hesabınız varsa ve artık o hesaptaki içeriğe erişiminiz yoksa BestWhozi size kolayca yardımcı olabilir.

BestWhozi Özellikleri

BestWhozi, Instagram’da gizli hesapları görüntülemek için en iyi uygulamalardan biridir ve kullanıcılarına bir dizi gizlilik sunar.

BestWhozi üzerinden tüm Instagram hesaplarınıza erişirken uygulamadan en iyi şekilde yararlanmayı unutmayın.

 • Gizli profilleri göster.
 • Kullanıcı profilinin kilidini açın.
 • Tek tıklamayla videoları, gönderileri ve hikayeleri indirin.
 • Instagram hikayelerini gizlice görmenizi sağlar.
 • Profilinizi kimlerin görüntülediğini gösterir.
 • Sizi takip etmeyenleri gösterir.
 • BestWhozi Web Girişi (APK)

BestWhozi Web Girişi

BestWhozi uygulamasını kullanmak için telefonunuza herhangi bir ek uygulama indirmenize gerek yoktur.  BestWhozi uygulaması size web sitesi aracılığıyla hizmet sunar ve BestWhozi’ye kaydolmak ücretsizdir.

Uygulama AdıBestWhozi
Link DurumuÇalışıyor 
Son Kontrol10.12.2022
Uygulama LinkiBestWhozi Giriş Web

Bestwhozi Güvenilebilir Mi?

BestWhozi uygulaması resmi bir Instagram uygulaması değildir. Instagram, Instagram kodlarıyla çalışan gizli bir hesap bulma sitesi görevi görüyor ancak kullanıcılar hesaplarının genellikle çalıntı ve güvenilmez olduğunu söylüyor.

BestWhozi uygulamasını kullanırken kişisel hesap yerine sahte Instagram hesabı oluşturarak uygulamayı kullanmak çok daha avantajlıdır.

EyeZy

Postegro ve BestWhozi gibi çok kullanışlı bir uygulama olan EyeZy, kişisel Instagram hesaplarını hızlı bir şekilde görüntülemenize yardımcı olur.

LiLi

Instagram hesap görüntüleyici uygulaması olarak da bilinen

Postegro’nun başka bir sürümü olan LiLi, bu konuda size ücretsiz olarak yardımcı olabilir.

image 44

UYARI: Bu uygulamalara varsayılan ve kişisel hesaplarınızla giriş yapmayınız. Bu uygulamalar, Instagram tarafından yayınlanmayan veya güvenilirliği şüpheli olan gizli uygulamalardır.

Sahte veya sahte bir hesapla kaydolursanız, uygulamanın tüm gizliliklerinden ücretsiz olarak yararlanmaya devam edebilirsiniz.

Gizli Instagram Hesaplarını Görme Yöntemi

Kişisel Instagram hesaplarını görüntülemek için bir uygulama kullanmak yerine kendi geliştirdiğiniz bir yöntemi kullanabilirsiniz. Gizli Instagram hesaplarını bulmak ve gönderilerini takip etmek için aşağıdaki yöntemi kullanabilirsiniz.

 • Kişisel hesabına ek olarak, Instagram uygulamasında futbol, ​​politika, vücut geliştirme, haberler, komedi veya mizah içeren bir hesap oluşturun.
 • İlgili hesaba video ve fotoğraf yükleyin.
 • Videolar ve fotoğraflar için en az 50 kişiyi takip edin.
 • Hesap doğal görünüyorsa, görmek istediğiniz gizli hesabın Instagram hesabına takip isteği gönderin.

Bu sayede gizli ve gizli Instagram hesaplarınızı şifrenizi kimseyle paylaşmadan mutlak bir kesinlikle görüntüleyebilirsiniz. Aynı anda birden fazla kişiye takip isteği göndererek Instagram’da sizi engelleyebilirsiniz. Bu nedenle, zaman zaman takip istekleri göndermek iyi bir fikirdir.

Gizli Hesaba Bakma Sitesi

Instagram ödeme sayfasında sık sık yapılan güncellemeler sayesinde gizli Instagram hesaplarını görüntüleyebilen çoğu uygulama etkinleştirildi. Ancak, Instagram güncellemesine rağmen hala çalışan kişisel hesapları görüntüleyebileceğiniz başka siteler de var.

 • Discover
 • Ghostly
 • Pingru
 • Hidden

Yukarıdaki uygulamalara ek olarak Postegro, LiLi ve diğer uygulamaların da sık sık güncellendiği söylenebilir ancak ziyaretçilerin bulması zor- en son web sitesi adresi. Oluşturduğunuz sahte hesabı kullanarak kişisel hesabınız dışında herhangi bir uygulamaya giriş yapabilir, tüm uygulamaların işlevselliğini test edebilir ve size en uygun olanı seçebilirsiniz.

Bu uygulamalar ve web siteleri, Instagram ile çalışmadıkları için üçüncü taraf uygulamaları olarak adlandırılır. Bu sorumluluk size aittir.

Secretle.Com Instagram

1 Gizli Hesap Arama Sitesi Secretle.com, kişisel hesaplarına bakmak isteyen kullanıcılar için gelişmiş bir web sitesidir.

Secretle uygulaması size 24 saat içinde 2 gizli hesabı görüntüleme yeteneği verir. Birden fazla profil görmek istiyorsanız uygulamanın ücretli sürümüne geçiş yapabilirsiniz. Ücretli sürümde, tüm hesapları özgürce görüntüleyebilir ve hikayeleri indirebilirsiniz.

Secretle Giriş

Secretle.com’a giriş yapın ve profilleri hızlı ve ücretsiz olarak görüntüleyin.

Takip Etmeden Profili Görme

Bu uygulamalar sayesinde istediğiniz herhangi bir Instagram profilini takip etmeden görüntüleyebilirsiniz. Bu uygulamalar Instagram’da bulunduğuna göre, istediğiniz profili gizlice görüntüleyebilirsiniz.

Gizli Baktığım Hesap Benim Olduğumu Anlar Mı?

Gizli olarak görüntülenen hesaplar, nelere göz attığınızı anlamadıkları veya profiliniz bir bot tarafından gizli olarak işaretlendiği için hayır, anlamaz.

Gizli Hesap Görme İnstagram Ios

iOS cihazınızda gizli hesabınızı görüntülemek istiyorsanız yazımızda yer alan web sitelerinin birçoğu iOS cihazlarını desteklemektedir.

YouTube video
https://www.youtube.com/watch?v=304Upeg5j3c
YouTube video

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir