Medya Uzmanı Haberin Sesi
  1. Medya Uzmanı
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. İş Bankası Haziran 2023 Kampanyaları: Market Alışverişinde Büyük İndirim Fırsatı!

İş Bankası Haziran 2023 Kampanyaları: Market Alışverişinde Büyük İndirim Fırsatı!

Deniz Nagehan S. Deniz Nagehan S. - - 2 dk okuma süresi
108 0
İş Bankası Haziran 2023 Kampanyaları: Market Alışverişinde Büyük İndirim Fırsatı!

İş Bankası Müşterilerine Müjde: Market Alışverişinde 1000 TL’ye Kadar İndirim!

İş Bankası, müşterilerine haziran ayında da birbirinden avantajlı kampanyalar sunmaya devam ediyor. Resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruya göre, banka müşterileri mobil uygulama üzerinden yapacakları market alışverişlerinde büyük indirimlerden faydalanabilecek. Özellikle 30 Haziran tarihine kadar yeni müşteri olanlar için geçerli olan bu kampanya, 1000 TL’ye kadar indirim imkanı sunuyor.

İşCep ile İş Bankası Müşterisi Olanlara Büyük Avantajlar!

İş Bankası’nın hayata geçirdiği bu kampanya kapsamında, İşCep mobil uygulaması üzerinden “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle başvuran ve İş Bankası müşterisi olanlar, 31 Temmuz 2023 tarihine kadar yapacakları market harcamalarında yüzde 50 indirim fırsatından yararlanabilecek. Ayda 500 TL’ye kadar indirim kazanma şansı sunan kampanya, toplamda 1000 TL’ye kadar indirim imkanı sağlıyor.

Nasıl Faydalanabilirsiniz?

Kampanyadan faydalanmak isteyenlerin, 30 Haziran 2023 tarihine kadar İşCep mobil uygulamasında yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” bölümünde İş Bankası müşterisi olmaları ve İş Bankası kredi kartı başvurusunda bulunmaları gerekmektedir. Bu basit adımları takip eden müşteriler, market alışverişlerinde büyük indirim avantajlarından yararlanabilecekler.

Diğer Haziran Ayı Kampanyaları

İş Bankası, haziran ayında müşterilerine birçok avantajlı kampanya sunmaktadır. Market alışverişlerinde sağlanan büyük indirim fırsatının yanı sıra, bankanın resmi internet sitesini ziyaret ederek diğer kampanyalara da ulaşabilirsiniz. İş Bankası, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik cazip fırsatlar sunarak finansal yaşamlarını kolaylaştırmayı hedeflemektedir.

Not: Kampanya detaylarına ve katılım koşullarına İş Bankası resmi internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir