Medya Uzmanı Haberin Sesi
  1. Medya Uzmanı
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. İş Bankası Müşterilerine Müjde: 1.000 TL Hediye!

İş Bankası Müşterilerine Müjde: 1.000 TL Hediye!

Deniz Nagehan S. Deniz Nagehan S. - - 2 dk okuma süresi
112 0
İş Bankası Müşterilerine Müjde: 1.000 TL Hediye!

İş Bankası, yaptığı kampanyalar ve hediye puanlarıyla dikkat çeken bir banka olarak biliniyor. Şimdi ise İş Bankası müşterilerini sevindirecek bir haber daha geldi. Banka, müşterilerine 1.000 TL hediye edeceğini duyurdu. Kampanya detayları ve merak edilenler haberimizde!

İş Bankası Müşterilerine Müjde: 1.000 TL Hediye!

İş Bankası, müşterilerini sevindirecek bir kampanya başlattığını duyurdu. Resmi web sitesi üzerinden yapılan açıklamaya göre, banka müşterilerine 1.000 TL’ye kadar hediye verecek.

Bankanın yeni kampanyasıyla ilgili detaylar da açıklandı. Kampanya kapsamında, market harcamalarının yüzde 50’si kadar ödeme yapılacak. Bu da müşterilere büyük bir avantaj sağlayacak.

30 Haziran tarihine kadar İşCep uygulaması aracılığıyla “Müşteri Olmak İstiyorum” ibaresiyle başvuru yaparak İş Bankası müşterisi olan ve İş Bankası kredi kartı başvurusu yapan kişiler kampanyadan yararlanabilecek.

İş Bankalılar Yararlanabilecek

Banka müşterileri, market harcamalarının yüzde 50’sine kadar olan tutarı ayda 500 TL’ye denk gelecek şekilde geri alabilecekler. Toplamda ise 1.000 TL’ye kadar indirim avantajından faydalanabilecekler.

Kampanya kapsamında, 31 Temmuz tarihine kadar tek seferde yapılan her 100 TL ve üzeri alışverişte yüzde 50 indirim fırsatı sunulacak. Ayda en fazla 500 TL indirim yapma imkanı bulunacak ve toplamda 1.000 TL’ye kadar indirim avantajı sağlanacak.

İş Bankası Bireysel Maximum, Maximiles, Privia Black, Privia, Maximiles Black, Maximum Gençlik özelliklerine sahip kartlar, kampanyaya dahil edilen kartlar arasında yer alıyor.

İş Bankası’nın bu kampanyası, müşterilerine ekonomik olarak destek sağlamayı hedefliyor. Müşteriler, market alışverişlerinde büyük bir avantaj elde ederek bütçelerini rahatlatabilecekler. Kampanya hakkında daha fazla bilgi ve detaylı şartlar için İş Bankası’nın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir