Medya Uzmanı Haberin Sesi
  1. Medya Uzmanı
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. İşte O Banka 3+1 Daireleri 232.500 TL’den Satışa Çıkarıyor!

İşte O Banka 3+1 Daireleri 232.500 TL’den Satışa Çıkarıyor!

Yeni Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'nin duyurusuna göre, Türkiye genelinde önümüzdeki bir yıl içinde 300 bin konut inşa edilecek. Bu müjdenin ardından Yapı Kredi Bankası, 3+1 daireleri 232.500 TL'den satışa çıkaracağını duyurdu. Konut fiyatlarının yükseldiği bir dönemde, bankanın bu ilanı ev sahibi olmayı hayal edenlere umut verdi.

Ufuk ATAMAN Ufuk ATAMAN - - 3 dk okuma süresi
197 0
FuIft6BacAA02sH

Özhaseki “Değişik formüller var. O formülleri geliştiriyoruz zaten. İnşallah söz verdiğimiz gibi 300 binden fazla konutu bir yıl içinde, ondan sonra 1,5 ve 2 yıla kalmadan da diğer bütün konutları bitirip herkesi evlerine kavuşturacağız.’’ şeklinde açıklama yaptı. İşte detaylar..

Heyecan Verici Müjde: 3+1 Daireler 232.500 TL’den!

Yapı Kredi Bankası, ev sahibi olmak isteyenlere heyecan verici bir müjde verdi. Banka, halihazırda bulunan 3+1 daireleri 232.500 TL’den satışa çıkaracak. Bu fırsattan yararlanmak isteyenler, tamamen peşin ödeme seçeneğiyle daireyi hemen satın alabilecekler. Ayrıca, isteyenlere 52.500 TL peşinat verip kalanı sadece 3.051 TL taksitle ödeme imkanı da sunulacak.

Konut Kredisi İle Uygun Fiyatlar!

232.500 TL’lik daireyi konut kredisi kullanarak satın almak isteyenler için de avantajlı bir seçenek sunuluyor. Vatandaşlar, Yapı Kredi Bankası’nın yüzde 1,36 faiz oranıyla konut kredisi kullanarak evlerine sahip olabilecekler. Bu durumda, 120 ayın sonunda toplamda 418.620 TL’ye mal edilebilecek.

Konumu ve Özellikleri:

Yapı Kredi Bankası tarafından satışa sunulan bu daire, şehir merkezindeki konumuyla dikkat çekiyor. 115 metrekarelik 3+1 daire, birçok önemli noktaya yürüme mesafesinde bulunuyor. Aile Sağlığı Merkezi, anaokulu, ilkokul, ortaokul, lise, alışveriş merkezleri, banka şubeleri, cami ve marketler çevrede yer alıyor. Ulaşım ise toplu taşıma ve şahsi araçlarla rahatlıkla sağlanabiliyor.

Daire, doğalgaz ile ısıtma sistemine sahip olup, kendine ait araç otoparkı mevcuttur. 5 katlı bir apartmanın 3. katında bulunan dairenin cepheleri güneybatı ve doğuya bakmaktadır.

Yapı Kredi Bankası’nın bu fırsatıyla uygun fiyatlarla ev sahibi olmak artık hayal olmaktan çıkıyor. Dileyenler, açık teklif usulüyle daireyi hemen satın alabilirler. Unutmayın, fiyat artışı yapıldıkça hemen sahip olma şansı da artıyor. Bu fırsatı kaçırmamak için acele edin!

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir