Medya Uzmanı Haberin Sesi
  1. Medya Uzmanı
  2. »
  3. İlan
  4. »
  5. Maliye Bakanlığı 400 Memur Alımı İçin Duyuru Yayımlandı!

Maliye Bakanlığı 400 Memur Alımı İçin Duyuru Yayımlandı!

Hazine ve Maliye Bakanlığı, 400 memur alımıyla ilgili önemli bir duyuru yayımladı. İşte, MHUY sınavı hakkındaki detaylar...

Deniz Nagehan S. Deniz Nagehan S. - - 2 dk okuma süresi
142 0
Maliye Bakanlığı 400 Memur Alımı İçin Duyuru Yayımlandı!

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan Memur Alımı Duyurusu!

Hazine ve Maliye Bakanlığı, 400 memur alımıyla ilgili heyecan verici bir duyuru yayımladı. Mali Hizmetler Uzman Yardımcılığı pozisyonu için özel yarışma sınavı tercihlerinin alınacağı bildirildi. Adaylar, 2022 MHUY sınav sonuçlarını öğrenerek tercihlerini belirleyebilecekler. Tercih süreci ise 14-21 Haziran 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek.

2022-MHUY: Özel Yarışma Sınavı Puanlarının Açıklanması ve Tercihlerin Alınması

Hazine ve Maliye Bakanlığı’nın 2022 Mali Hizmetler Uzman Yardımcılığı Özel Yarışma Sınavı (2022-MHUY) sonuçları açıklandı. Adayların yazılı sınav puanları ile sözlü sınav puanlarının ortalaması hesaplanarak oluşturulan Özel Yarışma Sınavı Puanları, 12 Haziran 2023 tarihinde saat 15.30’dan itibaren ÖSYM’nin resmi web sitesi üzerinden duyuruldu.

Adaylar, Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından bildirilen kurum, kadro ve pozisyonlara ilişkin tercihlerini, 14-21 Haziran 2023 tarihleri arasında ÖSYM’nin internet sitesi üzerinden gerçekleştirebilecekler. T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle giriş yaparak tercihlerini belirleyen adaylar dışında, başka bir tercih bildirimi kabul edilmeyecektir.

Bu memur alımı duyurusu, iş arayanlar ve kariyer hedefleri olan adaylar için önemli bir fırsat sunuyor. Hazine ve Maliye Bakanlığı’nda görev almak isteyenler, tercih sürecini dikkatle takip ederek başvurularını yapmalı ve bu heyecan verici kariyer yolculuğunda yerlerini almaya çalışmalıdır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir