Medya Uzmanı Haberin Sesi
  1. Medya Uzmanı
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Nakite ihtiyacı olan sıra beklemeden 70.000₺ kredi alabilir. Detaylar açıklandı..

Nakite ihtiyacı olan sıra beklemeden 70.000₺ kredi alabilir. Detaylar açıklandı..

Aktif Bank, N Kolay Mobil uygulaması aracılığıyla kredi çekme sürecini kolaylaştırıyor. Yeni bir haber yayımlayan banka, artık müşterilerin banka şubelerine uğramadan ve sıra beklemeden kredi alabileceklerini duyurdu.

Ufuk ATAMAN Ufuk ATAMAN - - 2 dk okuma süresi
151 0
Nakite ihtiyaci olan sira beklemeden 70.000₺ kredi alabilir. Detaylar aciklandi

Nakit İhtiyacı Olanlara Sıra Beklemeden 70.000 TL’ye Kadar Kredi Veriliyor

Kredi Çekmek Daha Kolay Hale Geldi

Vatandaşlar, nakit ihtiyaçlarını karşılamak için genellikle krediye başvuruyorlar. Bankaların sunduğu avantajlı faiz oranları ve uzun vadeli ödeme planları ile kredi çekerek ihtiyaçlarını gideriyorlar. Ancak uzun kuyruklarda beklemek ve işlem sırasını beklemek kredi çekme sürecini uzatabiliyor. Mobil bankacılık uygulamalarıyla teknolojiyi kullanarak işlemleri hızlandıran bankalar, müşterilerine rahat bir nefes aldırıyor. Aktif Bank’ın N Kolay Mobil uygulaması da bu yenilikçi yaklaşımıyla dikkat çekiyor.

70.000 TL’ye Kadar Kredi İmkanı

Aktif Bank’ın N Kolay Mobil uygulaması üzerinden 70.000 TL’ye kadar kredi çekebilirsiniz. Kredi tutarı 50.000 TL ve üzeriyse, en fazla 24 ay içinde geri ödeme yapabilirsiniz. Eğer kredi tutarı 50.000 TL’nin altındaysa, geri ödeme süresi 36 ay olarak belirlenmiştir.

Kolay Başvuru ve Kredi Detayları

Aktif Bank N Kolay Mobil uygulaması üzerinden başvurunuzu yaparak kredinizi onaylatabilirsiniz. Onay sonrasında size ücretsiz bir N Kolay banka kartı gönderilecektir. Bu kartı kullanarak ödemelerinizi ve diğer parasal işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Kredi için uygulanan faiz oranı %4,29’dur. Faiz oranlarındaki değişikliklerin banka tarafından açıklanacağı belirtilmiştir. Daha fazla bilgi için Aktif Bank’ın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Aktif Bank’ın N Kolay Mobil uygulaması sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Artık banka şubelerinde uzun kuyruklarda beklemek zorunda kalmadan kredi alabilirsiniz. Teknolojik gelişmelerin hayatımızı kolaylaştırıcı etkisiyle, bankacılık işlemleri de daha erişilebilir hale geliyor. Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için bu uygulama büyük bir avantaj sunuyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir