Medya Uzmanı Haberin Sesi
  1. Medya Uzmanı
  2. »
  3. Otomobil
  4. »
  5. Olmaz Denilen Otomobil Fiyatı: Changan Alsvin 250 Bin TL ile Türkiye’ye Geliyor!

Olmaz Denilen Otomobil Fiyatı: Changan Alsvin 250 Bin TL ile Türkiye’ye Geliyor!

Deniz Nagehan S. Deniz Nagehan S. - - 2 dk okuma süresi
132 0
Olmaz Denilen Otomobil Fiyatı: Changan Alsvin 250 Bin TL ile Türkiye'ye Geliyor!

Türkiye’ye Yeni Bir Otomobil Modeli: Changan Alsvin

Türkiye, Çinli otomobil üreticilerinin dikkatini çeken bir pazar haline geliyor. Bu kapsamda Türkiye’ye gelecek olan otomobil modellerinden biri de Changan Alsvin oldu. Ucuz fiyatıyla otomotiv pazarında büyük ilgi gören Changan Alsvin modelinin detayları merakla bekleniyor.

Çinli Otomobil Üreticileri Türkiye’ye Yöneldi

Türkiye otomotiv sektöründe, Çinli otomobil üreticilerinin sayısı hızla artıyor. Bu artışın sebeplerinden biri de Türkiye’nin hızla büyüyen otomotiv pazarı olmuştur. Ünlü Çinli otomobil üreticisi Changan’ın da Alsvin modeliyle Türkiye pazarına giriş yapacağı konuşuluyor.

Changan Alsvin Modelinin Özellikleri

Ucuz otomobil modelleri arasında dikkat çeken Changan Alsvin, Fiat’ın Egea modeliyle rekabet edeceği düşünülüyor. Fiyatıyla öne çıkan Changan Alsvin, otomotiv sektöründeki en uygun fiyatlı modellerden biri olarak değerlendiriliyor ve birçok kişinin ilgisini çekmeyi başarıyor.

Türkiye’ye gelecek olan Alsvin modelinde, 99 beygirlik bir benzinli motor, manuel şanzıman ve 2 adet hava yastığı olması bekleniyor. Changan Alsvin’in donanımının Fiat’ın Egea modelinin boş paketiyle aynı olacağı tahmin ediliyor. Ucuz fiyatıyla dikkat çeken Alsvin modelinin büyük ilgi göreceği öngörülüyor.

Changan Alsvin’in Fiyatı

Çinli üretici Changan’ın en uygun fiyatlı modeli olan Alsvin, Türkiye’de piyasaya sürülmeden önce ortalama 160 bin TL civarında bir fiyatla yurt dışında satılıyor. Tahminlere göre Changan, Alsvin modelini Türkiye’ye 2023’ün son çeyreğinde getirecek. Ancak vergilerle birlikte otomobilin Türkiye fiyatının 250 bin TL’ye kadar yükselebileceği düşünülüyor. Bu fiyat gerçekleşirse, Alsvin modelinin büyük bir talep göreceği tahmin ediliyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir