Medya Uzmanı Haberin Sesi
 1. Medya Uzmanı
 2. »
 3. Ekonomi
 4. »
 5. PTT’den Mutlu Eden Kredi Fırsatı! Kefilsiz Şartsız Anında 10 Bin TL Kredi!

PTT’den Mutlu Eden Kredi Fırsatı! Kefilsiz Şartsız Anında 10 Bin TL Kredi!

Acil nakit ihtiyacı bulunan yurttaşlara PTT'den mutlu eden kredi haberi geldi! Aktif Bank iş birliğinde 36 ay 50.000₺'ye kadar ihtiyaç kredisi fırsatı!

Ufuk ATAMAN Ufuk ATAMAN - - 2 dk okuma süresi
205 0
ptt lsu

PTT ve Aktif Bank iş birliğiyle yeni bir kredi fırsatı doğuyor. Acil nakit ihtiyacı olan bireylere kefilsiz ve şartsız olarak 10 bin TL’ye kadar kredi imkanı sunuluyor. En yakın PTT iş yerlerine başvurarak anında nakit desteği alabilirsiniz.

PTT’nin Sunduğu İhtiyaç Kredisi Detayları

 • Kredi Tutarı: 10.000 TL
 • Vade Süresi: 36 ay
 • Faiz Oranı: %4,89
 • Aylık Taksit Tutarı: 693,14 TL
 • Kredi Tahsis Ücreti: 55 TL
 • Yıllık Efektif Faiz Oranı: %102,18

Yukarıda belirtilen ödeme tablosuna göre, 10 bin TL’lik bir ihtiyaç kredisi kullanmanız durumunda aylık taksit tutarı 693,14 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti ise kredi tutarının %0,5’i kadar olup, içerisinde %10 BSMV bulunmaktadır. Sigorta primi ise kredi tutarına, vade süresine ve müşterinin yaşına göre değişiklik göstermektedir. Hesaplamalara sigorta dahil edilmemiştir.

Nasıl Başvurulur?

PTT ve Aktif Bank tarafından sunulan bu ihtiyaç kredisine hızlı bir şekilde başvurmak için N Kolay Mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Cep telefonunuzdan uygulamayı indirdikten sonra ihtiyaç kredisi başvurusunu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Aktif Bank’ın resmi internet sitesi üzerinden kredi hesaplaması yaparak faiz tablosu ve ödeme planı hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca, en yakın PTT iş yerine giderek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Acil nakit ihtiyacınıza çözüm bulmak için PTT ve Aktif Bank’ın sunduğu bu kefilsiz ve şartsız kredi fırsatını değerlendirebilirsiniz. Anında nakit desteği ile finansal ihtiyaçlarınızı karşılamak artık daha kolay!

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir