Medya Uzmanı Haberin Sesi
  1. Medya Uzmanı
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Samsung One UI 6.0 Güncellemesi Alamayacak Modeller Açıklandı

Samsung One UI 6.0 Güncellemesi Alamayacak Modeller Açıklandı

Bazı Samsung telefon modelleri, zamanı dolunca güncelleme almaya veda ediyor. Son haberlere göre, Samsung'un One UI 6.0 güncellemesi alamayacak olan telefon modelleri açıklandı. Bu durum, telefonların kullanım ömrünü kısıtlıyor ve kullanıcıları yeni telefon arayışına sürüklüyor. Eğer siz de bu modellerden birini kullanıyorsanız, artık telefonunuzu değiştirme vaktiniz gelmiş olabilir. İşte ayrıntılar...

Deniz Nagehan S. Deniz Nagehan S. - - 2 dk okuma süresi
105 0
Samsung One UI 6.0 Guncellemesi Alamayacak Modeller Aciklandi

Samsung, yakın bir gelecekte Android 14 tabanlı One UI 6.0 güncellemesini kullanıma sunmayı planlıyor. Ancak, bu güncellemeyi alamayacak olan bazı telefon modelleri de açıklandı. Bu modeller, güncellemelerden mahrum kalacak ve ilerleyen dönemlerde kullanıcıların telefonlarını güncel tutmalarını engelleyecektir.

One UI 6.0 Güncellemesi Alamayacak Samsung Modelleri
Galaxy S10 Lite
Galaxy S20 FE
Galaxy S20 / Galaxy S20+ / Galaxy S20 Ultra
Galaxy Note 10 Lite
Galaxy Note 20 / Galaxy Note 20 Ultra
Galaxy Z Flip (LTE/5G)
Galaxy Z Fold 2
Galaxy A22 (LTE/5G)
Galaxy A32 (LTE/5G)
Galaxy A51
Galaxy A71
Galaxy Tab A8
Galaxy Tab A7 Lite
Galaxy Tab S6 Lite (2020)
Galaxy Tab S7 / Galaxy Tab S7+

Yukarıda belirtilen telefon modelleri, Samsung’un One UI 6.0 güncellemesini alamayacaklar. Bu durum, bu telefonları kullanan kullanıcılar için güncellemeleri takip etme ve yeni özellikleri deneyimleme fırsatını ortadan kaldırıyor. Samsung kullanıcıları için bu haber, telefonlarını güncel tutmak ve en son teknolojiden faydalanmak için yeni bir telefon arayışını beraberinde getirebilir.

Teknoloji haberlerinden anında haberdar olmak ve güncel gelişmeleri takip etmek için Uşak Gündem haber sitemizi takip etmeye devam edin. Teknoloji dünyasında yaşanan son gelişmeleri sizlere en kısa sürede sunmaya özen gösteriyoruz. Samsung’un güncelleme alamayacak modelleri gibi önemli haberleri kaçırmamak için bizi takip etmeye devam edin.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir