Medya Uzmanı Haberin Sesi
  1. Medya Uzmanı
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. SGK Emekli Maaşları ve Bayram İkramiyeleri Ödemeleri Başladı!

SGK Emekli Maaşları ve Bayram İkramiyeleri Ödemeleri Başladı!

Son dakika haberi... Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), emekli maaşı ve bayram ikramiyesi ödemelerinin başladığını duyurdu. SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı kapsamında olanlar için ödemelerin tamamlanacağı tarihler açıklandı. Emekli maaşları ve bayram ikramiyeleri, Kurban Bayramı'ndan önce hesaplara yatırılacak.

Deniz Nagehan S. Deniz Nagehan S. - - 1 dk okuma süresi
107 0
SGK Emekli Maaşları ve Bayram İkramiyeleri Ödemeleri Başladı!

SGK, Emekli Maaşı ve Bayram İkramiyeleri Ödemelerine Başladı

SGK, 14,4 milyon emekli vatandaşın maaşlarını ve Kurban Bayramı ikramiyelerini hesaplara yatırmaya başladı. Emekli maaşı ve bayram ikramiyesi ödemeleri, 23 Haziran tarihine kadar devam edecek. Bu ödemeler, emeklilerin maddi açıdan rahat bir bayram geçirmelerine olanak sağlayacak.

Emekli Maaşı ve Bayram İkramiyesi Ödemeleri Takvimi

SSK kapsamında gelir ve aylık alanların Haziran dönemi gelir/aylıkları ile emekli ikramiyesi için ödemeler belirlenen takvime göre gerçekleştirilecek. İşte SSK emekli maaşı ve bayram ikramiyesi ödemelerinin takvimi:

Ödeme GünüTarih
17-1817 Haziran
19-2018 Haziran
21-2219 Haziran
23-2420 Haziran
25-2621 Haziran

Bu tarihler arasında emekli vatandaşlar, aylık ödemelerini alabilecekler. SGK’nın ödemeleri erken yapması, emeklilere ekonomik anlamda rahatlama sağlayacak ve bayram öncesi maddi açıdan güvence sunacak.

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), emekli maaşı ve bayram ikramiyesi ödemelerini başlattı. Emekli vatandaşlar, belirlenen takvime göre maaşlarını ve ikramiyelerini alabilecekler. Bu ödemeler, emeklilerin bayram süresince maddi ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olacak ve sevdikleriyle birlikte mutlu bir bayram geçirmelerini sağlayacak.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir