Medya Uzmanı Haberin Sesi
  1. Medya Uzmanı
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nden İş Fırsatı: 171 Personel Alımı!

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nden İş Fırsatı: 171 Personel Alımı!

Sözleşmeli Olarak Çalışmak İsteyenlere Önemli Bir İş İmkanı

Ufuk ATAMAN Ufuk ATAMAN - - 2 dk okuma süresi
154 0
Cumhurbaskani Erdogandan Bayram Oncesi Mujde Faizsiz 1 Yil Ertelemeli 300 Bin TL Kredi

İşsizlikle mücadele edildiği bu dönemde, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü, taşra hizmet birimlerinde istihdam edilmek üzere önemli bir iş fırsatı sunuyor. Sözleşmeli personel alımı yapacak olan genel müdürlük, 3-7 Temmuz tarihleri arasında başvuruları kabul edeceğini duyurdu. Bu iş fırsatını kaçırmamak için hemen başvurunuzu yapın!

171 Personel Alımı Yapılacak

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü, 171 Sözleşmeli Tekniker ve 31 Sözleşmeli Mühendis pozisyonu için personel alımı gerçekleştirecektir. Başvurular, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4. maddesinin (B) fıkrası gereğince yapılacak ve KPSS (B) grubu puan sıralaması dikkate alınacaktır.

Adaylarda Aranan Nitelikler

Başvuruda bulunacak adaylardan bazı genel ve özel şartlar aranmaktadır. Adayların, Devlet Memurları Kanunu’nun ilgili maddelerinde yer alan şartları taşıması gerekmektedir. Ayrıca, sözleşmeli personel statüsünde çalışmamış olmak ve arşiv araştırmasının olumlu sonuçlanmış olması da gerekmektedir. Niteliklerle ilgili ayrıntılar aşağıdaki tabloda belirtilmiştir.

ŞartlarGenel
Sözleşmeli Tekniker2022 KPSS (B) P93 puanı 70 ve üzeri
Sözleşmeli Mühendis2021 veya 2022 KPSS (B) P3 puanı 70 ve üzeri

Başvurular Nasıl Yapılır?

Başvurular, 3 Temmuz 2023 tarihinden itibaren e-devlet üzerinden veya Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nün resmi web sitesi olan https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr üzerinden yapılacaktır. Başvurular şahsen, kargo veya posta yoluyla yapılmayacaktır. Başvuru süresi, 7 Temmuz 2023 tarihinde saat 23:59’a kadar devam edecektir.

Bu fırsatı değerlendirmek için son tarih yaklaşıyor. Siz de Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nde sözleşmeli personel olarak çalışmak istiyorsanız, başvurunuzu hemen yapın ve kariyerinizi şekillendirme şansını kaçırmayın!

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir