Medya Uzmanı Haberin Sesi
 1. Medya Uzmanı
 2. »
 3. Gündem
 4. »
 5. TEB’den bayram müjdesi geldi! Bu şartları karşılayan çok avantajlı kredi alabilir!

TEB’den bayram müjdesi geldi! Bu şartları karşılayan çok avantajlı kredi alabilir!

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), nakit sıkıntısı yaşayan vatandaşlar için sevindirici bir haber duyurdu. Bayram döneminde artan maddi gereksinimleri göz önünde bulunduran TEB, "Bayram Kredisi" adını verdiği yeni kredi kampanyasıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Ufuk ATAMAN Ufuk ATAMAN - - 3 dk okuma süresi
143 0
POUsiz 1

TEB, Bayram Kredisi ile Vatandaşlara Destek Oluyor

Yaşam maliyetlerinin artması ve döviz kurlarının etkisiyle birlikte nakit ihtiyacı daha da belirgin hale geldi. TEB bu durumu fırsata çevirerek 50 bin Türk Lirasına kadar olan kredi ihtiyaçlarınızı 36 ay vadeli olarak karşılayacağını duyurdu. İhtiyaç sahibi vatandaşlar, krediyi çekip ödemelerine 3 ay sonra başlayabilecekler. Yani TEB, krediyi hemen almanızı sağlayarak ödemelerinize Eylül ayında başlama imkanı sunuyor.

Kurban Bayramı Öncesi Rahat Nefes Alın

TEB’in duyurduğu bu kredi kampanyası, Kurban Bayramı öncesinde maddi durumunu düzeltmek isteyenler arasında büyük bir ilgiyle karşılandı. 18 yaş ve üzerindeki herkesin başvurabileceği bu kredi, Türkiye Ekonomi Bankası müşterilerine rahat bir nefes aldıracak.

Haziran ayı boyunca TEB, bireysel finansman ihtiyaçlarına yönelik çeşitli kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Bu kampanyalar, hem kredi hem de kart hizmetlerini kapsıyor. TEB’in Haziran ayı için düzenlediği tüketici kredisi kampanyası, mevcut ve potansiyel müşterilere birçok fırsat sunuyor. Kredi limiti 50 bin TL olup en fazla 36 ay vadeyle kullanılabilecektir. Başlangıç faiz oranı yüzde 2,19 olarak belirlenmiş ve aylık taksit miktarı da belli olmuştur. Örneğin, 50 bin Türk Lirası değerinde kredi kullanan bir vatandaş, aylık 2 bin 201 Türk Lirası taksit ödeyecektir.

TEB ayrıca, haziran ayı kredi kampanyası kapsamında müşterilerine ilk taksit ödemelerini 3 aya kadar erteleyebilme imkanı sunuyor. Kredi başvuruları, banka şubelerinin yanı sıra mobil uygulama ve internet bankacılığı üzerinden de yapılabilmektedir.

Bayram Kredisine Başvurmak İçin Gerekli Şartlar

Bayram Kredisine başvurmak isteyen vatandaşların aşağıdaki şartları sağlamaları gerekmektedir:

 1. 18 yaşını doldurmuş olmak
 2. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
 3. Düzenli bir gelire sahip olmak
 4. Kredi sicilinin temiz olması (Kredi geçmişinde düzensiz ödeme veya borç sorunu yaşamamış olmak)
 5. Başvuru sırasında kimlik belgesi olarak nüfus cüzdanı veya kimlik kartı ibraz etmek
 6. Gelir durumunu belgelemek için maaş bordrosu veya vergi levhası gibi belgeler sunabilmek
 7. İkametgah belgesi veya fatura gibi adres teyidi sağlayabilecek belgeler

TEB, Bayram Kredisi ile vatandaşlara maddi destek sağlarken, kolay başvuru ve uygun ödeme seçenekleri sunarak müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. Bayram öncesi nakit ihtiyaçlarınızı TEB’in avantajlı kredi kampanyasıyla karşılayabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir