Medya Uzmanı Haberin Sesi
  1. Medya Uzmanı
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. TEB’den Mobil Kredilerde Müthiş Fırsat: 36 Ay Vadeli 50 Bin TL İhtiyaç Kredisi!

TEB’den Mobil Kredilerde Müthiş Fırsat: 36 Ay Vadeli 50 Bin TL İhtiyaç Kredisi!

Nakit İhtiyacınızı Karşılamak Artık Daha Kolay!

Ufuk ATAMAN Ufuk ATAMAN - - 3 dk okuma süresi
257 0
teb bankasi 23cover

TEB, müşterilerine özel olarak sunulan ihtiyaç kredisiyle finansal destek sağlamaya devam ediyor. Resmi internet adresi üzerinden duyurulan 50 bin TL’lik ihtiyaç kredisi kampanyasıyla, nakit ihtiyaçlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde karşılayabilirsiniz. Başvuruları TEB şubelerinden veya mobil kanallardan yapabilme imkanı da sunuluyor.

TEB İhtiyaç Kredisi Detayları

TEB’in ihtiyaç kredisi kapsamında sunulan detaylı bilgilere göre, bu krediyle bireysel harcamalarınızı, eğitim, tatil, yol, giyim, seyahat gibi ihtiyaçlarınızı uzun vadede geri ödeyebilirsiniz. Müşteriye özel taksit seçenekleriyle oluşturulan ödeme planlarıyla 36 aya kadar uzanan vade imkanı sunuluyor. Kredi tutarına göre ise farklı vade seçenekleri belirlenmiştir. Maksimum 36 ay vadeyle 50 bin TL’ye kadar olan krediler kullanılabilmekte, 50.001 TL ile 100 bin TL arasındaki tutarlarda 24 ay, 100 bin TL üzerindeki kredilerde ise 12 ay vade uygulanmaktadır.

TEB İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

TEB müşterileri, CEPTETEB internet şubesi, mobil uygulama veya teb.com.tr adresi üzerinden kolayca başvuru yapabilir ve kredi onaylandığında hemen kullanmaya başlayabilirler. TEB müşterisi olmayan kişiler de teb.com.tr adresi üzerinden başvuru yapabilir ve başvurusu kabul edilenler en yakın TEB şubesine giderek gerekli evrakları imzaladıktan sonra kredilerini kullanabilirler. Başvuruların değerlendirilmesi, faiz oranlarının belirlenmesi ve ek belge talepleri gibi kararlar TEB tarafından verilecektir.

TEB İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları ve Detayları

TEB ihtiyaç kredisi ürünü 3 ila 36 ay arasında kullanılabilmekte ve 3 ay erteleme seçeneği bulunmaktadır. Faiz ve vade oranları, müşterinin Findesk notuna göre değişiklik gösterebilir. Detaylı bilgiler için TEB resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

TEB, müşterilerine sunduğu bu avantajlı ihtiyaç kredisi kampanyasıyla nakit ihtiyaçlarınızı hızlı ve uygun koşullarla karşılamanızı amaçlamaktadır. Hemen başvurun, bu fırsatı kaçırmayın!

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir