Medya Uzmanı Haberin Sesi
  1. Medya Uzmanı
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Türk Telekom, 81 İlde Kullanıcılara Ücretsiz İnternet Sağlıyor

Türk Telekom, 81 İlde Kullanıcılara Ücretsiz İnternet Sağlıyor

Türk Telekom, 20 Haziran Dünya WiFi Günü'ne özel olarak tüm Türkiye genelinde kullanıcılara ücretsiz internet hizmeti sunuyor. Türk Telekom'un güçlü altyapısı ve WiFi deneyimindeki tecrübesi sayesinde, kullanıcılar İstanbul Havalimanı'ndan kültür-sanat mekanlarına, stadyumlardan müzelere kadar birçok lokasyonda ücretsiz WiFi erişimine sahip olacak. Türk Telekom, 81 ilin tamamında kullanıcılara bugüne özel ücretsiz internet hizmeti sağlıyor.

Deniz Nagehan S. Deniz Nagehan S. - - 2 dk okuma süresi
109 0
Turk Telekom 81 Ilde Kullanicilara Ucretsiz Internet Sagliyor

Türk Telekom’dan 81 İlde Ücretsiz İnternet Hizmeti

Türk Telekom, kullanıcı odaklı yaklaşımı ve erişilebilir iletişim vizyonuyla, Türkiye genelinde WiFi hizmeti sunarak çözümler sağlıyor. Türk Telekom, hizmet alanını her geçen gün genişleterek 81 ilde binlerce lokasyonda kullanıcılara ücretsiz WiFi erişimi sağlıyor. 20 Haziran Dünya WiFi Günü dolayısıyla Türk Telekom, Türkiye genelinde tüm kullanıcılara ücretsiz internet hizmeti sunuyor.

Türk Telekom Pazarlama ve Müşteri Deneyimi Genel Müdür Yardımcısı Zeynep Özden Açıklama Yaptı

Türk Telekom Pazarlama ve Müşteri Deneyimi Genel Müdür Yardımcısı Zeynep Özden, Türk Telekom olarak Türkiye’nin geleceğe bağlanmasını sağlayacak altyapı ve teknolojilere odaklandıklarını belirtti. Özden, İstanbul Havalimanı gibi dünyanın en yoğun havalimanlarından başlayarak kültür-sanat merkezlerinden stadyumlara, kütüphanelerden müzelere kadar birçok yerde kullanıcılara WiFi deneyimi sunarak keyifli anlar yaşatmayı amaçladıklarını vurguladı. Aynı zamanda Türkiye’nin dijital dönüşümüne öncülük etmek için yenilikçi dijital servisler ve yerli teknoloji girişimlerine destek verdiklerini belirtti.

Türk Telekom, Deprem Bölgesinde WiFi Hizmetini Sürdürüyor

Türk Telekom, deprem bölgesinde iletişim altyapısının kurulmasında önemli bir rol üstleniyor. Çadır kentler ve konteyner kentlerde internet erişimini sağlamak için çalışmalarını sürdüren Türk Telekom, AFAD koordinasyonuyla depremden etkilenen vatandaşlara çadır kentlerde mobil ve WiFi hizmeti, konteyner kentlerde ise WiFi hizmeti sunuyor.

Türk Telekom’un 81 ilde kullanıcılara ücretsiz internet hizmeti sağlaması, insanlara daha fazla erişilebilirlik ve iletişim imkanı sunmaktadır. Bu adım, Türk Telekom’un teknolojiye yaptığı yatırımların ve Türkiye’nin dijital dönüşümüne katkı sağlama vizyonunun bir parçasıdır. Ücretsiz WiFi hizmeti, Türk Telekom’un kullanıcılar için sağladığı ayrıcalıklardan biridir ve Türkiye’nin her köşesinde internete erişimi kolaylaştırmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir