Medya Uzmanı Haberin Sesi
  1. Medya Uzmanı
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. TurkNet, Yeni GigaFiber Abonelerine Özel Kampanya Sunuyor

TurkNet, Yeni GigaFiber Abonelerine Özel Kampanya Sunuyor

TurkNet, GigaFiber hizmetine yeni abone olan müşterilere özel bir kampanya başlattı. İlk 6 ay boyunca sadece 179,90 TL aylık ücretle 1.000 Mbps'ye varan hızlarda internete sahip olabilirsiniz. Detaylar haberimizde!

Deniz Nagehan S. Deniz Nagehan S. - - 2 dk okuma süresi
105 0
TurkNet Yeni GigaFiber Abonelerine Ozel Kampanya Sunuyor

GigaFiber’e Özel Kampanya

TurkNet, GigaFiber hizmetine yeni abone olan kullanıcılar için cazip bir kampanya sunuyor. İlk 6 ay boyunca aylık 249,90 TL olan ücret, kampanya kapsamında 179,90 TL’ye düşüyor. Bu fırsatı değerlendiren aboneler, yüksek hızlı ve kaliteli internete daha uygun bir fiyatla sahip olma imkanı elde ediyor.

Yüksek Hızlı İnternetin Keyfini Çıkarın

TurkNet GigaFiber, şu anda İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli (Gebze) ve Bursa gibi büyük şehirlerde hizmet veriyor. Eğer bu şehirlerden birinde yaşıyorsanız, 1.000 Mbps’ye varan hızlardaki dünya standartlarındaki interneti ayda 179,90 TL gibi uygun bir fiyatla kullanabilirsiniz. Bu kampanyayla 6 ayda toplamda 420 TL’lik bir fiyat avantajı sağlayabilirsiniz.

TurkNet GigaFiber Altyapı Sorgulama ve Başvuru

TurkNet’in GigaFiber hizmetine ulaşmak için adresinizde GigaFiber altyapısının olup olmadığını sorgulayabilirsiniz. Eğer altyapı mevcut değilse, GigaFiber İstiyorum sayfasından talebinizi ileterek TurkNet GigaFiber’in size ulaşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Yüksek Hız ve Sorunsuz Deneyim

TurkNet GigaFiber kullanıcıları, 1.000 Mbps’ye varan indirme ve yükleme hızlarına sahip oluyor. CDN ve Peering anlaşmaları sayesinde popüler dijital içerik platformlarında yüksek hız elde edebilirken, online oyunlarda da düşük gecikme süresiyle sorunsuz bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. TurkNet GigaFiber, taahhütsüz ve kotasız bir hizmet sunarak kullanıcılarına esneklik sağlıyor. Ayrıca, modem ücreti ödemeden hizmeti kullanabilir ve istediğiniz zaman aboneliğinizi sonlandırma imkanına sahipsiniz.

TurkNet’in yeni GigaFiber kampanyası, yüksek hızlı internete uygun fiyatlarla ulaşmak isteyen kullanıcılara büyük bir fırsat sunuyor. Bu kampanyadan yararlanarak TurkNet’in kaliteli ve hızlı internet hizmetinden avantajlı bir şekilde faydalanabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir