Medya Uzmanı Haberin Sesi
  1. Medya Uzmanı
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Ziraat Bankası, Bayram Harçlığı Kampanyasıyla Müşterilere 250 TL Veriyor

Ziraat Bankası, Bayram Harçlığı Kampanyasıyla Müşterilere 250 TL Veriyor

Bayrama özel kampanya başlatan Ziraat Bankası, müşterilerine 250 TL cep harçlığı sunuyor. Türkiye'de Kurban Bayramı'na sayılı günler kala Ziraat Bankası, müşterilerine özel bir kampanya düzenliyor. Banka müşterileri, kampanyaya katılarak 250 TL cep harçlığı kazanma fırsatını elde ediyor. Bayrama özel bu kampanya, alışverişlerin daha avantajlı hale gelmesini sağlıyor.

Deniz Nagehan S. Deniz Nagehan S. - - 2 dk okuma süresi
122 0
Ziraat Bankasi Bayram Harcligi Kampanyasiyla Musterilere 250 TL Veriyor

Ziraat Bankası Bayram Harçlığı Kampanyası Detayları

Ziraat Bankası, Kurban Bayramı’na özel olarak bir kampanya başlatıyor ve müşterilerine 250 TL değerinde cep harçlığı sunuyor. Kampanya, 21 Haziran-2 Temmuz 2023 tarihleri arasında geçerli olacak. Banka müşterileri, kampanyaya katılmak için Bankkart Mobil uygulaması, resmi internet sayfası veya “BAYRAM” yazıp 4757’ye ücretsiz bir SMS göndererek başvuruda bulunabilirler.

Kampanya kapsamında, müşterilerin Bankkart ile Bankkart anlaşmalı marketler, giyim, ayakkabı, aksesuar, kafe ve restoran sektörlerindeki üye işyerlerinde yapacakları 500 TL ve üzeri tek seferlik alışverişlerde 50 TL olmak üzere toplamda 250 TL Bankkart Lira hediye edilecektir. Alışverişlerin Bankkart POS’undan yapılması gerekmektedir. E-ticaret hizmeti veren işyerlerinden yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya ayrıca Bankkart’ın kredi kartı ve banka kartı özelliklerini taşıyan işlemleri kapsamaktadır. İşlemler peşin veya taksitli olarak gerçekleştirilebilir. Kampanya süresince bir müşteri en fazla 250 TL Bankkart Lira kazanabilir. Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart Ücretsiz ürünleriyle yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Bankkart Liralar, kampanya şartlarını yerine getiren müşterilerin kartlarına anında yüklenecektir. İptal, iade, Bankkart Lira kullanımı, nakit çekim işlemleri ve karta para yükleme işlemleri kampanyaya dahil değildir. Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır.

Bu bayramda Ziraat Bankası müşterileri, kampanyaya katılarak avantajlı bir alışveriş deneyimi yaşayabilir ve 250 TL değerindeki cep harçlığıyla bayram sevincini katlayabilir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir