Medya Uzmanı Haberin Sesi
  1. Medya Uzmanı
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Ziraat Bankası Müşterilerine Bayram Hediyesi: 2.500 TL Hediye Para!

Ziraat Bankası Müşterilerine Bayram Hediyesi: 2.500 TL Hediye Para!

Deniz Nagehan S. Deniz Nagehan S. - - 3 dk okuma süresi
120 0
Ziraat Bankası Müşterilerine Bayram Hediyesi: 2.500 TL Hediye Para!

Ziraat Bankası, Müşterilerini Bayramda Sevindiriyor!

Ziraat Bankası, müşterilerine sunduğu avantajlı kampanyalarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Yepyeni bir kampanya ile müşterilerine binlerce lira kazandıran banka, alışveriş yaparken müşterilerine ekstra kazanç sağlıyor. Harcama yaparken kar etmek isteyenler için Ziraat Bankası’nın bu kampanyası kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

Alışveriş Yaparak Kazanma Fırsatı!

Ziraat Bankası, müşterilerine alışveriş yaparken para kazandıran bir kampanya sunuyor. Banka müşterileri, hem alışverişlerini yaparken hem de ekstra para kazanma fırsatından yararlanabilecekler. Belirli şartları yerine getiren müşteriler, 2.500 TL’ye kadar hediye para kazanma şansına sahip olacaklar. Kampanyaya katılım için son tarih ise 21 Haziran olarak belirlendi. Bu tarihe kadar kampanyaya katılarak gerekli işlemleri gerçekleştiren müşteriler, 2.500 TL’ye kadar hediye para fırsatını değerlendirebilecekler.

Ziraat Bankası Tatil Kampanyası Detayları

Önde gelen kamu bankalarından biri olan Ziraat Bankası, bu sefer tatil harcamaları için cazip bir kampanya düzenliyor. Bankanın başlattığı bu kampanya kapsamında belirli limitler ve üzeri tatil harcamaları yapan müşteriler, belli miktarlarda Bankkart Lira kazanacaklar.

Kampanyaya göre, TatilBudur üzerinden yapılacak alışverişlerde tek seferde 12.500 TL ile 17.500 TL arasında harcama yapan müşterilere 1.000 TL değerinde Bankkart Lira hediye edilecek. Harcamaları 17.500 TL ile 25.000 TL arasında olan müşterilere ise tam 1.750 TL tutarında hediye para verilecek. 25.000 TL ve üzeri tatil harcamaları yapan müşterilere ise 2.500 TL’ye kadar Bankkart Lira kazanma imkanı sunulacak.

Bu kampanyadan yararlanmak için harcamaların tek seferde yapılması gerekmektedir. Ayrıca kampanya sadece TatilBudur üzerinden yapılan tatil alışverişlerinde geçerlidir.

Kampanyaya Katılım Şartları

Ziraat Bankası’nın bu fırsatından yararlanmak için Ziraat Bankası müşterisi olmanız gerekmektedir. Ayrıca harcamaların TatilBudur üzerinden ve Bankkart POS cihazlarıyla gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Kampanya 21 Haziran 2023 tarihine kadar geçerli olup, bu tarihi kaçırmamanız önemlidir. Kazanılan Bankkart Lira’lar ise 30 Haziran tarihine kadar hesaplara yüklenecektir. Bankkart Lira’lar 7 Ağustos 2023 tarihine kadar kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan bakiyeler ise 8 Ağustos tarihinde geri alınacaktır.

Kampanyaya katılmak isteyen müşteriler, Bankkart Mobil uygulaması üzerinden veya SMS ile başvuru yapabilirler. Başvurular için “TATILBUDUR” yazıp 4757 numarasına SMS göndermek yeterlidir. Ayrıca bankanın internet sitesi üzerinden de kampanyaya başvuru yapmak mümkündür.

Bu harika fırsatı kaçırmayın, tatilinizi Ziraat Bankası ile daha da keyifli hale getirin!

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir