Medya Uzmanı Haberin Sesi
  1. Medya Uzmanı
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Ziraat Bankası Son Gün Duyurusu: Banka Kartı Sahipleri Dikkat! Kampanya Yarın Gece Sona Eriyor!

Ziraat Bankası Son Gün Duyurusu: Banka Kartı Sahipleri Dikkat! Kampanya Yarın Gece Sona Eriyor!

Ziraat Bankası, müşterilerine yönelik yaptığı kampanyalarla dikkat çekmeye devam ediyor. Banka, son açıklamasında önemli bir kampanyanın yarın gece sona ereceğini duyurdu. Kampanya kapsamında katılan müşterilere büyük bir hediye verilecek. Detaylar haberimizde!

Deniz Nagehan S. Deniz Nagehan S. - - 3 dk okuma süresi
106 0
Ziraat Bankasi Son Gun Duyurusu Banka Karti Sahipleri Dikkat Kampanya Yarin Gece Sona Eriyor

Ziraat Bankası Son Gün Duyurusu

Ziraat Bankası, müşterilerini sevindirecek bir kampanyayı duyurdu. Banka, TatilBudur işbirliğiyle gerçekleştirilen kampanyada müşterilere önemli bir fırsat sunuyor. Kampanyaya katılan müşterilere 2.500 TL değerinde Bankkart Lira hediye edilecek.

Kampanya Süresi ve Koşulları

Ziraat Bankası’nın resmi web sitesinde yer alan duyuruya göre kampanya, 1 Haziran tarihinde başlamış olup 23 Haziran tarihinde sona erecektir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin yarın gece 23.59’a kadar işlem yapmaları gerekmektedir.

Kampanya kapsamında Bankkart kredi kartı veya banka kartıyla TatilBudur’da yapılacak alışverişlere göre farklı tutarlarda Bankkart Lira ödülü verilecektir. Aşağıda kampanyanın koşulları yer almaktadır:

  • 12.500 TL-17.499 TL arası alışverişe 1.000 TL Bankkart Lira
  • 17.500 TL-24.999 TL arası alışverişe 1.750 TL Bankkart Lira
  • 25.000 TL ve üzeri alışverişe 2.500 TL Bankkart Lira

Kampanyaya katılmak için müşteriler, Bankkart Mobil uygulaması, bankkart.com.tr web sitesi veya SMS yoluyla başvuruda bulunabilirler. SMS ile katılım için “TATILBUDUR” yazıp 4757’ye SMS göndermek gerekmektedir.

Kampanya Detayları

Kampanya 1-21 Haziran 2023 tarihleri arasında geçerlidir. Kazanılan Bankkart Liralar 30 Haziran 2023 tarihine kadar yüklenecek ve 7 Ağustos 2023 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan Bankkart Liralar ise 8 Ağustos 2023 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanyadan yalnızca asıl kart sahipleri yararlanabilir ve her müşteri kampanyadan sadece bir kez ödül kazanabilir. Uçak bileti alımları kampanyaya dahil değildir. Ek kartlarla yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Ön provizyon işlemleri, Bankkart Başak, Bankkart Business, Ücretsiz Bankkart ve Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir. Kampanyadan yararlanılan işlemlerin kampanya sonrasında iptal veya iade edilmesi durumunda Bankkart Liralar geri alınacaktır.

Bu fırsatı kaçırmamak için Ziraat Bankası müşterilerinin yarın gece 23.59’a kadar başvuruda bulunmaları önemlidir. Bankkart Lira ile yapacakları alışverişlerde büyük indirimlerden ve avantajlardan yararlanabilirler.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir