Medya Uzmanı Haberin Sesi
  1. Medya Uzmanı
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Ziraat Bankası’ndan Herkese 1000 TL Bankkart Lira Fırsatı!

Ziraat Bankası’ndan Herkese 1000 TL Bankkart Lira Fırsatı!

Deniz Nagehan S. Deniz Nagehan S. - - 4 dk okuma süresi
103 0
Ziraat Bankasindan Herkese 1000 TL Bankkart Lira Firsati

Ziraat Bankası, müşterilerini sevindirecek yeni bir kampanya başlattı! Türkiye’nin en köklü kamu bankalarından biri olan Ziraat Bankası, hazırladığı kampanyalarla gündemdeki yerini koruyor. Bankanın son kampanyası kapsamında başvuran herkese 1.000 TL değerinde Bankkart lira fırsatı sunulacak. Detaylar ise oldukça merak konusu…

Ziraat Bankası, müşterilerini memnun etmek ve yeni müşteriler kazanmak adına çeşitli kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Bankanın hazırladığı kampanyalar, milyonlarca kişi tarafından yakından takip ediliyor. Ziraat Bankası, konaklama, elektronik, tatil, market, beyaz eşya gibi birçok alanda cazip kampanyalar sunuyor. Kampanyalar, müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik olarak düzenleniyor ve vatandaşlar bu fırsatları kaçırmak istemiyor.

Başvuru Detayları

Ziraat Bankası’nın son kampanyası olan 1.000 TL Bankkart lira fırsatıyla ilgili detaylar da merak konusu oldu. Kampanya kapsamında Bankkart’ın kredi kartı veya banka kartı özelliğiyle TATİLSEPETİ’nden yapılacak alışverişlere özel bir fırsat sunulacak. Tek seferde 10.000 TL – 19.999 TL arasında yapılan peşin veya taksitli alışverişlerde 500 TL, 20.000 TL ve üzeri tutarlarda ise 1.000 TL Bankkart lira kazanılabilecek.

Kampanya, 7 Haziran – 7 Temmuz 2023 tarihleri arasında geçerli olacak. Bankkart Mobil, bankkart.com.tr ve SMS kanallarından kampanyaya katılım sağlanabilecek. Katılım için TATİLSEPETİ yazıp 4757 numarasına SMS göndermek gerekiyor. Alışverişlerden önce kampanyaya katılım sağlanması önem taşıyor. Kampanyaya katılmayan müşteriler ise bu fırsattan yararlanamayacak. Bankkart POS cihazlarından yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilecek. Kazanılan Bankkart liraları, 14 Temmuz 2023 tarihinde yüklenecek ve kullanılmayan liralar 22 Ağustos 2023 tarihinde geri alınacak.

Kampanya, bireysel kartlarla yapılan harcamaları kapsayacak şekilde düzenlenmiştir. Ek kartlarla yapılan harcamalar da asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir. Ancak Bankkart Başak, Bankkart Business, Ücretsiz Bankkart ve Bankkart Lira ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir. Kampanyadan yararlanılan bir işlem iptal veya iade edilirse, verilen Bankkart liraları geri alınacaktır. Müşterinin Bankkart Kumbarası’nda yeterli lira bulunmaması durumunda, kalan tutar hesap özetine borç olarak yansıtılacaktır.

Ziraat Bankası ve Tatilsepeti, kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkına sahiptir. Kampanya tarihleri arasında ön ödemeli rezervasyonlar da kampanyaya dahil edilecektir. Yurtiçi ve yurtdışı turların yanı sıra tur paketi dışındaki yurtiçi ve yurtdışı uçak biletleri kampanya kapsamına girmeyecektir.

Ziraat Bankası’nın bu kampanyası, özellikle tatil planları yapanlar için önemli bir fırsat sunuyor. Kampanya şartlarına uygun müşteriler, konaklama sektöründe avantajlı alışverişler yaparak Bankkart lira kazanabilecekler. Bu kampanya, Ziraat Bankası’nın müşterilerine sağladığı değerli bir fırsat olarak dikkat çekiyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir